
Calcium Hasco Syrop Allergy 150 ml
Wskazania Profilaktyka i uzupełnianie niedoboru wapnia w organizmie np. w okresie ciąży lub laktacji, w leczenie osteoporozy, wspomagająco w...
Roztwór doustny Aleric Deslo Active zawiera 0,5 mg/ml substancji czynnej desloratadyny. Jest to nowoczesna substancja nowej generacji, która łagodzi objawy alergii na 24 h, nie powodując senności czy upośledzenia koncentracji i uwagi.
Twoje dziecko cierpi z powodu uciążliwych objawów alergii? Chcesz mu pomóc w bezpieczny sposób? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Aleric Deslo Active 0,5 mg/ml – roztwór doustny o przyjemnym smaku. Aleric Deslo Active złagodzi dokuczliwe symptomy alergii na 24 h.
Dzięki zawartości substancji czynnej – desloratadyny, Aleric Deslo Active w bezpieczny sposób łagodzi objawy alergii u Twojego dziecka na 24 h: zmniejszy kichanie, zaczerwienienie oczu i łzawienie oraz ukoi świąd skóry. Niewielka dawka będzie idealnym rozwiązaniem dla dzieci powyżej 6. roku życia – lek złagodzi nieprzyjemne symptomy, nie powodując senności czy problemów z koncentracją.
Producent:
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wskazania Profilaktyka i uzupełnianie niedoboru wapnia w organizmie np. w okresie ciąży lub laktacji, w leczenie osteoporozy, wspomagająco w...
Xyzal Allergy 5 mg jest lekiem przeciwalergicznym, wskazanym do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku od 6 lat. Substancją czynną leku...
Wskazania: Nieżyt błony śluzowej nosa spowodowany przeziębieniem lub alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok. Wspomagająco w zapaleniu...
Lek Clatra Allergy zawiera substancję czynną bilastynę. Jest stosowany w celu złagodzenia objawów kataru siennego (kichanie, świąd, katar, zatkany...
Xylometazolin (WZF) 0,1% to produkt leczniczy dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat do nosa łagodzący katar i zmniejszający ilość wydzieliny....
Lek w postaci tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej, działa przeciwalergicznie oraz nie wywołuje senności. Skład Substancją czynną jest...
Substancją czynną leku Acatar Control jest oksymetazoliny chlorowodorek o działaniu zmniejszającym obrzęk błony śluzowej nosa. Lek Acatar Control...
Otrivin Allergy to lek o działaniu miejscowym, zawierający: fenylefrynę - szybko i długotrwale zmniejszającą przekrwienie błony śluzowej nosa...
Lek Fenistil ma postać żelu do stosowania na skórę. Lek stosowany na skórę działa miejscowo przeciwuczuleniowo, silnie przeciwświądowo (z...
Nasometin Control stosuje się przy leczeniu objawów zdiagnozowanego sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, inaczej nazywanego...
Objawowe leczenie sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (w tym przewlekłego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa) i...
Otrivin® Ipra MAX to produkt o unikalnej, innowacyjnej dwuskładnikowej formule. Dzięki temu lek nie lylko odblokowuje nos, ale także eliminuje...
Amertil (Cetirizini dihydrochloridum) to preparat stosowany w celu przeciwdziałania objawom uczuleniowym wywołanym działaniem różnorodnych...
Wyrób medyczny Otrivin Oddychaj Czysto to w 100 % naturalny, izotoniczny roztwór wody morskiej bez środków konserwujących. Przeznaczony jest do...
Preparat stosowany na śluzówkę nosa powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, znosi obrzęk, hamuje przekrwienie błon śluzowych jamy nosowo-gardłowej,...
Jako uzupełnienie codziennej diety w wapń. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Właściwości: Produkt w postaci tabletek musujących,...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii