PANTHENOL 10% Pianka Apteo 150 ml
  • Nowy
  • PANTHENOL 10% Pianka Apteo 150 ml

PANTHENOL 10% Pianka Apteo 150 ml

8,59 zł
Brutto
13787
17 szt.

Panthenol Pianka przeznaczony jest do pielęgnacji szczególnie wrażliwej, podrażnionej oraz wysuszonej skóry, zwłaszcza długotrwałym działaniem promieni słonecznych, podrażnieniami termicznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi (wysoka temperatura, wiatr, mróz). Przeznaczony dla dzieci i dorosłych do skóry twarzy i ciała. Zawarty w piance D-panthenol działa łagodząco, zwiększa elastyczność i nawilżenie skóry oraz przyspiesza jej regenerację.

Skład:

Aqua, Panthenol, Butane, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Isobutane, Propane, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Sposób użycia:

Stosować na powierzchnię skóry kilka razy w ciągu doby. Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć pojemnikiem. Rozpylać bezpośrednio na skórę w odległości 15 cm od miejsca aplikacji. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy używać pianki w okolicach oczu. W przypadku aplikacji na skórę twarzy piankę zaaplikować na dłoń, a następnie rozprowadzić na twarzy.

Producent:

Synoptis Pharma Sp. z o.o.

Ul. Krakowiaków 65 

02-255 Warszawa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: