COMPEED plastry na pęcherze wąskie 6 szt.
  • COMPEED plastry na pęcherze wąskie 6 szt.

COMPEED plastry na pęcherze wąskie 6 szt.

20,19 zł
Brutto
3843
5 szt.

Plastry na pęcherze Compeed przynoszą natychmiastową ulgę w bólu i ucisku. Mogą być także używane zapobiegawczo w miejscach podatnych na tworzenie sie pęcherzy, takich jak tylna część piętyczy boczna część stopy.
Plastry Compeed zawierają opatentowaną wersje opatruknu hydrokoloidowego Hydrokoloid to samoprzylepna substancja przyjazna dla skóry posiada właściwości:Od wewnątrz - pochłaniania nadmiar wilgoci z ranyNa zewnątrz - półprzepuszczalna warstwa poliuretanowa, pozwala na odparowanie nadmiaru wilgoci zgromadzonego w warstwie wewnętrznej.Stanowi barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi: wodą, brudem i bakteriami.Nie powstaje strup, plaster działa jak dodatkowa warstwa skóry.
Przylegający szczelnie plaster pomaga zachować naturalną wilgotność, temperaturę i prawidłowe pH. Wysiłek organizmu koncentruje się na gojeniu rany.
Hydrokoloid – zalety
- Optymalne warunki do gojenia się ran – szybsze gojenie
- Usunięcie ucisku na ranę i zlikwidowanie bólu
- Zabezpieczenie przed wodą, zabrudzeniami, bakteriami
- Nie musi być zmieniany tak często jak zwykły plaster – może być noszony przez kilka dni
- Elastyczny, dyskretny, cienki
- W naturalny sposób zmiękcza zrogowaciałą skórę – unikamy działania substancji chemicznych na skórę
- Hypoalergiczny
Rozmiar plastrów 2,0x6,0cm

Sposób użycia:Dokładnie oczyścić i osuszyć skórę (compeed nie przyklei się do tłustej lub wilgotnej skóry). Plaster ogrzać w dłoniach przez około 1 minutę aby lepiej przylegał. Zdjąć wzorzysty papier ochronny, zdjąć biały papier znajdujący się po przylepnej stronie plastra. Nie dotykać strony przylepnej.Plaster należy zostawić na miejscu, dopóki sam nie zacznie się odklejać. Zdejmujemy go ściągając wzdłuż skóry.

Dystrybutor

Omega Pharma Poland

Aleja Niepodległości 18

Warszawa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: