Fiorda Max MD 30 pastylek do ssania
  • Fiorda Max MD 30 pastylek do ssania

Fiorda Max MD 30 pastylek do ssania

22,40 zł
Brutto
41087
11 szt.

Fiorda Max MD to wyrób medyczny przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia w celu łagodzenia bólu i podrażnienia gardła, wywołanego przez czynniki infekcyjne (wirusy, bakterie) i fizyczne (alergeny, cząstki pyłów, kurz) oraz wspomagająco w przypadku leczenia stanu zapalnego jamy ustnej, gardła i krtani, w przebiegu infekcji bakteryjnych i wirusowych.


Wskazany do stosowania:

    w celu zmniejszenia bólu i dyskomfortu, wynikających z podrażnienia błony śluzowej gardła, m.in przez czynniki infekcyjne – wirusy, bakterie oraz fizyczne – alergeny, cząstki pyłów zawarte w smogu, kurzu czy dymie,
    wspomagająco w leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej, gardła i krtani,
    w celu łagodzenia suchego kaszlu i chrypki, spowodowanych przesuszeniem i podrażnieniem błony śluzowej gardła,
    u osób z kserostomią (suchość jamy ustnej),
    we wszystkich stanach uczucia suchości jamy ustnej i gardła, niezależnie od przyczyny jej powstania, a zwłaszcza w przypadku: długotrwałego przyjmowania leków, palenia papierosów, długotrwałego przebywania w pomieszczeniach z centralnym ogrzewaniem lub klimatyzacją.

Skład:

Jedna pastylka zawiera: wyciąg wodny z porostu islandzkiego, wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej, guma arabska, syrop sorbitolowy, syrop maltitolowy, woda, olejek z trawy cytrynowej, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, olejek lawendowy, wosk carnauba, sukraloza.

Dawkowanie:

1 pastylka kilka razy na dobę, zależnie od potrzeb. Pastylkę zaleca się ssać powoli. Pastylek nie należy połykać ani rozgryzać.

Producent
PHYTOPHARM
Klęka 1
Nowe Miasto nad Warta

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: