GOLAMIR 2ACT SPRAY Bezalkoholowy dla dorosłych i dzieci 30ml
  • GOLAMIR 2ACT SPRAY Bezalkoholowy dla dorosłych i dzieci 30ml

GOLAMIR 2ACT SPRAY Bezalkoholowy dla dorosłych i dzieci 30ml

23,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje
42898

Wyrób Medyczny

Golamir 2Act spray bezalkoholowy jest wskazany w przypadkach bólu gardła, w leczeniu stanów zapalnych i podrażnienia jamy ustnej i gardła, które mogą być wywołane przez wirusy, bakterie, alergeny lub kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi (dym, smog, kurz). Produkt wskazany jest także w stanie przeziębienia, w którym wydzielina z nosa, spływając do gardła, może przyczyniać się do wywoływania podrażnienia.

Golamir 2Act spray bezalkoholowy, ze względu na swój mechanizm działania, może być stosowany także w połączeniu z leczeniem farmakologicznym zaleconym przez lekarza.

JAK DZIAŁA

Golamir 2Act, dzięki roślinnemu kompleksowi molekularnemu ActiFilm DOL, działa na ból, chroniąc błonę śluzową przed czynnikami wywołującymi podrażnienie.

ActiFilm DOL, złożony z tanin, żywic, polisacharydów i flawonoidów, tworzy warstwę pełniącą rolę bariery, o podwójnym działaniu:

chroni powierzchnię błony śluzowej;

normalizuje błonę śluzową.

Golamir 2Act spray bezalkoholowy nie zawiera glutenu, o przyjemnym smaku owoców leśnych i jeżyny

Skład:

Substancje czynne: ActiFilm DOL, roślinny kompleks złożony z: frakcji taninowej i flawonoidowej z rzepiku pospolitego, frakcji polisacharydowej z miąższu liści aloesu zwyczajnego, frakcji żywicznej z mirry.

Zawiera ponadto: glicerynę roślinną, wodę, sok z jabłek, sok z cytryny, naturalne aromaty z owoców leśnych i jeżyn oraz gumę ksantanową.

Stosowanie:

Zaleca się aplikowanie do jamy ustnej i gardła:

4 rozpyleń do 4 razy dziennie u dzieci (od 1. do 6. roku życia);

4 rozpyleń do 8 razy dziennie u dorosłych i dzieci (powyżej 6. roku życia).

W przypadku małych dzieci produkt może być podawany do wewnętrznej strony policzków, by stopniowo ułatwić przyjmowanie.

Wstrząsnąć butelką przed użyciem. Opakowanie zawiera dozownik w zamkniętej torebce. Przy pierwszym użyciu usunąć aluminiowe wieczko na butelce i wsadzić dozownik.

Zawiera ponadto: glicerynę roślinną, wodę, sok z jabłek, sok z cytryny, naturalne aromaty z owoców leśnych i jeżyn oraz gumę ksantanową.

Producent:

ABOCA S.p.A

Societa Agricola - Localita Aboca,

20-52037 Sanscepolcro (AR) - Italia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: