Ciśnieniomierz FAMILY Sanity model MD 3150
  • Nowy
  • Ciśnieniomierz FAMILY Sanity model MD 3150

Ciśnieniomierz FAMILY Sanity model MD 3150

sanity
122,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
42110
1 szt.

Ciśnieniomierz FAMILY Sanity® MD 3150 to rodzinny i praktyczny ciśnieniomierz przeznaczony  do pomiaru skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi nawet u 4 osób dorosłych.  Zapamiętuje po 120 odczytów pomiarów. Dodatkową przydatną funkcją jest uśrednianie wyników z 7 dni. Urządzenie wykorzystuje nieinwazyjną metodę oscylometryczną,  w której pompowany mankiet jest nakładany wokół ramienia.

Szczególnie polecany dla osób cierpiących na nadciśnienie tętnicze, chorych na cukrzycę, z wrodzonymi lub nabytymi wadami serca oraz po przebytym zawale serca.

Ciśnieniomierz FAMILY Sanity® MD 3150 to rodzinny i praktyczny ciśnieniomierz przeznaczony  do pomiaru skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi nawet u 4 osób dorosłych.  Zapamiętuje po 120 odczytów pomiarów. Dodatkową przydatną funkcją jest uśrednianie wyników z 7 dni.

Zalety Ciśnieniomierza Family

Podświetlany ekran i duże cyfry (3 cm)

Szybkie napełnianie mankietu

Dodatkowa funkcja wykrywania arytmii

Przeznaczony dla 4 osób

Zapamiętuje po 120 pomiarów dla 4 użytkowników

AVG – funkcja podawania średniej z 7 dni

Prosty w obsłudze, duże i wygodne przyciski

Duży mankiet – do 36 cm

 Instrukcja obsługi:

Mankiet owiń dokładnie wokół ramienia, z przewodem po wewnętrznej stronie ręki. Mankiet jest poprawnie założony, jeśli pomiędzy ramię a materiał można swobodnie wsunąć palec.

Usiądź wygodnie, kładąc przedramię na płaskiej powierzchni (jak na rysunku). Pamiętaj, aby mankiet,  założony na ramieniu, znajdował się na linii serca.

Włącz przycisk start. Pomiar rozpocznie się automatycznie, a po chwili na ekranie pojawi się wynik. W przypadku wykrycia arytmii na ekranie pojawi się znak serduszek .

Producent:

Sanity 

Obwodowa 4A

32-410 Dobczyce

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: