Nurofen Express Forte Tabs 400 mg 12 tabletek
  • Nurofen Express Forte Tabs 400 mg 12 tabletek

Nurofen Express Forte Tabs 400 mg 12 tabletek

RECKITT
12,10 zł
Brutto
9016
15 szt.
 
 
Skład:
1 tabletka zawiera ibuprofen 400 mg (w postaci ibuprofenu z LIZYNĄ 684 mg)

Działanie:
Nurofen Migrenol Forte zawiera ibuprofen w postaci ibuprofenu z lizyną.
Lizyna zwiększa rozpuszczalność ibuprofenu i przez to umożliwia szybsze jego wchłanianie.

Wskazania:
- faza ostrego bólu głowy w przebiegu migreny z aurą lub bez aury,
- napięciowy ból głowy,
- stany bólowe (np. ból pleców, ból zębów, bóle mięśni, bóle stawów, bolesne miesiączkowanie, nerwobóle),
Dawkowanie:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: dawka początkowa 1 tabletka, następnie w razie potrzeby, 1 tabletka co 4 godziny. Nie należy przekraczać dawki 3 tabletek w ciągu doby. Należy zachować przynajmniej czterogodzinną przerwę pomiędzy kolejnymi dawkami.

Pacjenci w podeszłym wieku: u osób w podeszłym wieku istnieje większe ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Można je zminimalizować stosując najmniejsze skuteczne dawki przez jak najkrótszy okres.

Lek do podawania doustnego. Tabletki należy połykać, popijając odpowiednią ilością płynu. Tabletek nie należy żuć. Jeżeli mimo przyjmowania leku gorączka i dolegliwości bólowe nie ustępują lub nasilają się, należy skontaktować się z lekarzem.

W przypadku młodzieży w wieku 12 – 18 lat, należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli podawanie leku jest konieczne przez więcej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu.

Producent:


- bóle w przebiegu przeziębienia i grypy.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: