DUREX PLAY Żel intymny nawilżający - truskawka 50ml
  • DUREX PLAY Żel intymny nawilżający - truskawka 50ml

DUREX PLAY Żel intymny nawilżający - truskawka 50ml

16,42 zł
Brutto
15341
3 szt.

Durex Play - żel intymny Słodka Truskawka (50 ml) to wyjątkowo zmysłowy i owocowy sposób na dobrą zabawę i urozmaicenie życia seksualnego. Ciesz się smakiem i zapachem soczystych truskawek przez cały rok i poczuj mocno owocowe doznania. Żel nie zawiera cukru, dlatego możesz go stosować tak często jak tylko chcesz.

Żele Durex Play zmniejszają suchość pochwy i dostarczają zmysłowych doznań obojgu partnerom.

Durex Play Słodka Truskawka może być bezpiecznie używany wraz ze wszystkimi prezerwatywami Durex - rozprowadź żel na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest juz nałożony na członka. Żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego. Jest rozpuszczalny w wodzie i łatwy do zmycia. Nie klei się i nie powoduje plam.

Durex Play Słodla Truskawka jest doskonały do seksu penetracyjnego, analnego oraz oralnego. Lubrykanty Durex Play mogą wpłynąć na mobilność spermy, więc jeżeli starasz się o poczęcie, przed użycie produktu skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Stosowanie

Przed użyciem: Żel nadaje się do seksu waginalnego, analnego i oralnego. Może pomóc przy suchości pochwy. Odpowiedni do używania z prezerwatywami z naturalnej gumy lateksowej lub nielateksowymi poliizoprenowymi orazpoliuretanowymi prezerwatywami. Przechowuj żel w suchym,chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego. Zużyj w przeciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Instrukcja używania: Otwórz korek, delikatnie ściśnij butelkę,aby zaaplikować żel. Jeżeli używasz go razem z prezerwatywą, rozprowadź go na prezerwatywie, gdy jest już założona na członek.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Producent

RECKITT BENCKISER (Poland) S.A.

Okunin 1

Nowy Dwór Mazowiecki

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: