Paracetamol Farmina 125 mg 10 czopków
  • Paracetamol Farmina 125 mg 10 czopków

Paracetamol Farmina 125 mg 10 czopków

3,70 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
23652
1 szt.

Wskazania: bóle różnego pochodzenia np. bolesne ząbkowanie, po szczepieniach, leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia, gorączka.  

Dawkowanie i sposób stosowania: lek przeznaczony do podawania doodbytniczego u dzieci w wieku od 2 do 6 roku życia. Nie przekraczać dawki jednorazowej 10 mg na kilogram masy ciała dziecka. Można podawać 4 razy na dobę po 1 czopku. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Uwaga: nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.

Opakowanie zawiera 10 czopków


producent: Farmina 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

12 innych produktów w tej samej kategorii: