Guajazyl syrop 200 g
  • Guajazyl syrop 200 g

Guajazyl syrop 200 g

11,59 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
3200
1 szt.

GUAJAZYL to skuteczny syrop o działaniu wykrztuśnym, zalecany w stanach zapalnych oskrzeli, gardła, krtani i zatok przynosowych.

Z każdym wdechem do płuc wprowadzane jest ok. 500 ml powietrza, co oznacza, że w ciągu minuty jest to aż 6 litrów powietrza. Wymiana gazowa u zdrowego człowieka odbywa się na 100m2 powierzchni oddechowej płuc. Liczby te pozwalają uzmysłowić jak duża ilość i mnogość czynników szkodliwych zawartych w powietrzu może dostać się do naszych dróg oddechowych (związki chemiczne, pyły, bakterie, wirusy, grzyby).

W przypadku kaszlu z nadmierną ilością trudnej do odkrztuszenia wydzieliny zalegającej w oskrzelach skutecznie działa syrop GUAJAZYL firmy ESPEFA.

Zastosowana w tym syropie gwajafenezyna z jednej strony ułatwia odkrztuszanie, a z drugiej strony zmienia skład wydzieliny drzewa oskrzelowego. Przy przewlekłym zapaleniu oskrzeli wydzielina oskrzelowa jest bardzo gęsta, przez co utrudniony jest ruch rzęsek, który jest warunkiem prawidłowego samooczyszczania powierzchni oskrzeli. Dodatkowo, odkrztuszanie może być zahamowane w wyniku uszkodzenia nabłonka dróg oskrzelowych na skutek przewlekłego stanu zapalnego czy palenia tytoniu przez chorego. Podawanie w takim przypadku syropu GUAJAZYL łagodzi suchy kaszel i pomaga wykrztusić nadmiar wydzieliny. GUAJAZYL nawilża drogi oddechowe w przypadku suchego kaszlu, natomiast ułatwia odkrztuszanie śluzu w przypadku kaszlu mokrego.

Chorobą która wymaga zastosowania leku wspomagającego czynności nabłonka rzęskowego oraz zmniejszenia obrzęku błony śluzowej jest ostre bakteryjne zapalenia zatok przynosowych. Gwajafenezyna w syropie GUAJAZYL umożliwia w tym schorzeniu rozrzedzić wydzielinę oraz zmniejszyć zaleganie śluzu w drogach oddechowych poprzez usprawnienie jego odpływu.

Opakowanie: Butelka 200 g

Producent: Espefa

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: