
Xylometazolin TEVA aerozol do nosa 1mg/ml 10 ml
Xylometazolin Aerozol do nosa. Skład Substancją czynną leku jest ksylometazoliny chlorowodorek. Każda dawka (odpowiadająca 0,09 ml roztworu)...
Theraflu MAX GRIP zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C):
- paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo
- witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy
- fenylefryna - obkurcza naczynia krwionośne, udrożnia przewody nosowe i zatoki ułatwiając oddychanie.
Theraflu MAX GRIP jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów występujących w czasie grypy lub przeziębienia: gorączki, bólu głowy, bólu gardła, niedrożności przewodów nosowych i zatok przebiegającej z bólem.
Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.
Dawkowanie u dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat
Jedna saszetka w razie konieczności co 4 do 6 godzin.
Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę.
Nie przekraczać zalecanego dawkowania.
Należy zawsze stosować możliwie najniższą skuteczną dawkę leku.
Sposób podawania
Wyłącznie do podania doustnego.
Przed podaniem proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie.
Wsypać zawartość jednej saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. W razie konieczności dodać zimnej wody lub dosłodzić.
Nie stosować częściej niż co 4 godziny.
Bez zalecenia lekarza leku nie należy stosować dłużej niż przez 3 dni.
Nie podawać leku dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Producent:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xylometazolin Aerozol do nosa. Skład Substancją czynną leku jest ksylometazoliny chlorowodorek. Każda dawka (odpowiadająca 0,09 ml roztworu)...
Lek wskazany do stosowania w leczeniu objawów sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa u osób dorosłych (w wieku powyżej 18 lat) po...
Produkt leczniczy Sudafed Xylospray DEX przeznaczony do stosowania u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6. roku życia. Lek działa obkurczająco na...
Xylodex 0,1% jest lekiem w postaci aerozolu do nosa, zawierającym jako substancje czynne ksylometazoliny chlorowodorek (zaliczany do grupy leków...
Co to jest lek Xylometazolin Apteo Med i w jakim celu się go stosuje Substancją czynną leku Xylometazolin Apteo Med jest ksylometazoliny...
Wyrób medyczny w postaci roztworów do inhalacji bez dodatku konserwantów. Produkt przeznaczony jest do stosowania wziewnego. Skład wyrobu opiera...
Solik to spray do nosa, przeznaczony do stosowania w profilaktyce i wspomaganiu leczenia ojawów zespołu suchego nosa. łagodzi typowe objawy zespołu...
Sinulan forte zawiera optymalną kompozycję ekstraktów roślinnych, które wykazują korzystne, wzajemnie uzupełniające się oddziaływanie na...
Saszetki Vicks AntiGrip Zatoki i Katar to lek stosowany w przypadku objawów przeziębienia i grypy. Vicks Antigrip zawiera 3 składniki aktywne o...
Wyrób medyczny w postaci maści do nosa, który, dzięki zawartości D-pantenolu, wykazuje działanie powlekające, nawilżające, i wspomagające...
Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym zmniejszającym główne objawy przeziębienia takie jak bóle mięśniowo-stawowe, wysoka temperatura, i...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów Wyrób medyczny do stosowania na błonę śluzową jamy nosowej; oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa, wspomaga...
Wyrób medyczny. Sterylny roztwór soli fizjologicznej Glibert NaCl 0,9% w jednorazowych ampułkach może być stosowany u niemowląt, dzieci i...
Wskazania: Lek Otrivin Regeneracja ma działanie obkurczające naczynia krwionośne i zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa. Dodatkowo zawarta...
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów Aleric Spray stosowany jest w leczeniu objawów zdiagnozowanego przez lekarza sezonowego alergicznego zapalenia...
Aleric Spray stosowany jest w leczeniu objawów zdiagnozowanego przez lekarza sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (zwanego także...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii