SOLbaby Aroma Plasry z olejkami eterycznymi 5 sztuk
  • SOLbaby Aroma Plasry z olejkami eterycznymi 5 sztuk

SOLbaby Aroma Plasry z olejkami eterycznymi 5 sztuk

9,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje
42792

Solbaby Aroma Plastry to plastry z olejkami eterycznymi do przyklejenia na ubranie dla dzieci powyżej 2. roku życia. Ułatwiają oddychanie oraz zasypianie.

SOLbaby Aroma to plastry, zawierające kompozycję 8 olejków eterycznych: eukaliptusowego, miętowego, sosnowego, cytrynowego, pomarańczowego, rozmarynowego, anyżowego, goździkowego w formie samoprzylepnego plastra.

Aroma plastry ułatwiają oddychanie, a także niwelują uczucie zatkanego nosa.

Dzięki unikalnej budowie warstwowej, plastry Solbaby Aroma zapewniają powolne uwalnianie kojącego zapachu aż do 8 godzin.

Sposób użycia:

Otworzyć saszetkę. Odkleić folię ochronną z plastra i przykleić go na suche ubranie na wysokości klatki piersiowej, w bezpiecznej odległości od twarzy.

Do użytku jednorazowego. Nie używac bezpośrednio na skóre. Nie należy stosować u dzieci poniżej 18 miesiąca życia. Nie stosować u osób z astmą lub nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku wystąpienia objawów alergicznych należy zaprzestać stosowania produktu. Unikać kontaktu ze śluzówka, oczami, nosem, jamą ustna, ranami otwartymi oraz skórą. Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku podrażnienia skóry skonsultować się z lekarzem. Przy konsultacji z lekarzem pokazać opakowanie produktu

Składniki:

Każdy plaster zawiera 130 mg kompozycji 8 olejków eterycznych: eukaliptusowego, miętowego, sosnowego, cytrynowego, pomarańczowego, rozmarynowego, anyżowego, goździkowego.

Producent:

Polski lek A.A.

ul.Chopina 10

34-100 Wadowice

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: