SutriHeal Forte 5% - maść do gojenia ran 15g
  • Nowy
  • SutriHeal Forte 5% - maść do gojenia ran 15g

SutriHeal Forte 5% - maść do gojenia ran 15g

27,98 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
42375
2 szt.SutriHeal Forte 5% maść do gojenia ran przyspiesza gojenie zakażonych i niezakażonych ran, skaleczeń, otarć, pęknięć, zadrapań, owrzodzeń i oparzeń.
Składniki:

Makrogol 400, Makrogol 3350, rafinowana żywica świerku norweskiego (Picea abies), glicerol, alkohol denaturowany.
Właściwości i działanie:

    SutriHeal Forte 5% maść do gojenia ran to wyrób medyczny wskazany do stosowania celem przyspieszenia gojenia zakażonych i niezakażonych ran, jak: odleżyny, owrzodzenia podudzi (choroba żylakowa), oparzenia, rany po zabiegach chirurgicznych i ortopedycznych czy stopa cukrzycowa.
    Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia i osób dorosłych.
    Przyspiesza gojenie zakażonych i niezakażonych ran, skaleczeń, otarć, pęknięć, zadrapań, owrzodzeń i oparzeń,
    Wykazuje silne działanie przeciwdrobnoustrojowe na bakterie i pewne grzyby, w tym drożdże,
    Działa silnie przeciwzapalnie oraz ułatwia odbudowę skóry, co jest ważne w prawidłowym procesie gojenia ran,
    Opakowanie zawiera 15 g produktu.

Stosowanie:

Do stosowania celem przyspieszenia gojenia zakażonych i niezakażonych ran, jak: odleżyny, owrzodzenia podudzi (choroba żylakowa), oparzenia, rany po zabiegach chirurgicznych i ortopedycznych czy stopa cukrzycowa.
Sposób użycia:

Do stosowania miejscowego. Maść może być nakładana bezpośrednio na ranę. Aplikację maści można powtarzać raz lub dwa razy dziennie do zagojenia się rany.
Przeciwwskazania:

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. U osób z nadwrażliwością na naturalne żywice. Maść zawiera substancje, które mogą powodować uczuleniowe reakcje skórne u osób nadwrażliwych na żywice. Jeśli w trakcie leczenia pojawią się objawy uczuleniowe, należy natychmiast przerwać stosowanie maści SutriHeal Forte 5%.
Ważne informacje:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Nie nakładać maści na błony śluzowe, oczy, jamę ustną. Nie należy nakładać maści na dużą powierzchnię skóry, chyba że jest to zgodne z zaleceniem lekarza.
Pojemność opakowania:

15 gram.
Producent:

Verco S.A.
ul. Skwer Kardynała
S. Wyszyńskiego 5 lok. 6U

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: