Alliofil 0,2g x 30 tabletek
  • Alliofil 0,2g x 30 tabletek

Alliofil 0,2g x 30 tabletek

10,25 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
1492
2 szt.

Alliofil jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania. .

Skład

Substancjami czynnymi leku są:
200 mg sproszkowanej cebuli czosnku (Allii sativi bulbus) i 53,5 mg sproszkowanego liścia pokrzywy (Urticae folium).

Ponadto lek zawiera substancje pomocnicze: celulozę mikrokrystaliczną z krzemionką koloidalną bezwodną, magnezu stearynian, powidon, kroskarmelozę sodową, acetylocelulozy ftalan, trietylu cytrynian, polisorbat 80, lak indygotyny E 132, lak żółcieni chinolinowej E104.

Dawkowanie

W profilaktyce infekcji górnych dróg oddechowych: dorośli 3 razy dziennie po 1 tabletce. Wspomagająco w łagodnych infekcjach górnych dróg oddechowych (stany przeziębieniowe): dorośli 3 razy dziennie 1 do 3 tabletek. Lek przyjmować po głównych posiłkach. Nie należy rozgryzać tabletek. Działanie obserwuje się zazwyczaj po przyjmowaniu leku przez okres od 2 do 3 tygodni w stanach przeziębieniowych oraz do 6 miesięcy w stosowaniu profilaktycznym.

Wskazania

Tradycyjnie lek Alliofil stosuje się profilaktycznie oraz wspomagająco w łagodnych infekcjach górnych dróg oddechowych (stany przeziębieniowe)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: