Bio-Kult Everyday 30 kapsułek
  • Bio-Kult Everyday 30 kapsułek

Bio-Kult Everyday 30 kapsułek

40,60 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje
46366

Bio-Kult to unikalny wieloszczepowy suplement żywych bakterii z 14 szczepami żywych bakterii. Jego naturalnie silna formuła jest ukierunkowana na przewód pokarmowy. Suplement ten nadaje się do codziennego stosowania w ramach zdrowego stylu życia, jest również świetnym towarzyszem podróży (nie wymaga przechowywania w lodówce).

Stosowanie:

Przyjmuj 1 - 2 kapsułki raz lub 2 razy dziennie z posiłkiem. Przy antybiotykoterapii: Przyjmuj 4 kapsułki dziennie, najlepiej o innej porze dnia niż antybiotyki. Kontynuuj przyjmowanie przez co najmniej 2 tygodnie po zakończeniu kuracji antybiotykowej. Podczas podróży: 1 tydzień przed podróżą postępuj zgodnie z ogólnymi wytycznymi. Podczas podróży stosuj 4 kapsułki dziennie. Kontynuuj przyjmowanie przez co najmniej 1 tydzień po zakończeniu podróży. Dzieci w wieku 3-12 lat: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie lub 1 kapsułkę co drugi dzień z posiłkiem. Kapsułki można przyjmować w całości lub otwierać, a zawartość wymieszać z posiłkiem lub z napojem.

Składniki

Składniki: Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; żywe kultury bakterii (mleko, soja), otoczka kapsułki wegetariańskiej (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza).

Podmiot odpowiedzialny:

Olivit Sp. z o.o.

ul. Blacharska 11

61-006 Poznań

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: