SYNCHROLINE Synchrovit Eyes & Lips krem pod oczy i do okolic ust 15ml
  • SYNCHROLINE Synchrovit Eyes & Lips krem pod oczy i do okolic ust 15ml

SYNCHROLINE Synchrovit Eyes & Lips krem pod oczy i do okolic ust 15ml

61,25 zł
Brutto
18026
26 szt.

SYNCHROVIT eyes & lips jest produktem opracowanym w celu skutecznego zwalczenia zmarszczek spowodowanych starzeniem się skóry lub zmarszczek mimicznych obecnych wokół oczu i ust, działając jednocześnie odprężająco, aby zahamować powstawanie "worków" pod oczami.

Postać miękkiego i łatwo wchłaniającego się kremu daje efekt "błyskawicznego wygładzania skóry" oraz "długotrwałe działanie".
WŁAŚCIWOŚCI NAUKOWE:
Działanie zsynchronizowane przeciwzmarszczkowe-przeciwutleniające jest możliwe dzięki jednoczesnemu działaniu Retynolu (witamina A) i Tokoferolu (witamina E), które hamują powstawanie "wolnych rodników" i stymulują wymianę komórek czyniąc skórę młodszą i rozświetloną.
WŁAŚCIWOŚCI TECHNOLOGICZNE
Technologia Oleosomes© Oleocap została opracowana, aby chronić delikatną strukturę Retynolu i Tokoferolu i jest w stanie poszerzyć i przedłużyć w czasie działanie kosmetyczne preparatu dzięki emulsji "Long Lasting Effect" powoli uwalniającej substancje czynne rozpuszczalne w wodzie i w tłuszczu.
Zastosowanie: SYNCHROVIT eyes & lips może być stosowany zarówno rano jak i wieczorem (do użytku przez 24 godziny na dobę) wklepując i rozsmarowując delikatnie, aż do całkowitego wchłonięcia.
W okolicach oczu zaleca się wykonywać mini masaż drenujący rozpoczynając od podstawy nosa i kontynuując w kierunku strony zewnętrznej oka.

Nie należy narażać oczu na bezpośredni kontakt z SYNCHROVIT eyes & lips i dlatego też w przypadku stosowania kremu wieczorem, należy rozsmarować krem przynajmniej godzinę przed spaniem.
Opakowanie: Tuba 15 ml Skład: Mikrokapsułkowany retinol, mikrokapsułkowany tokoferol, alfa bisabolol, acetyloglukozamina, kwas glukuronowy, izomerat sacharydów, kwas hialuronowy. Wskazania: Kosmetyk jest polecany do wszystkich typów cery.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: