NANOBASE REPAIR Krem-odżywka do skóry suchej 30g
  • NANOBASE REPAIR Krem-odżywka do skóry suchej 30g

NANOBASE REPAIR Krem-odżywka do skóry suchej 30g

29,41 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje
7589

Nanobase Repair To pierwszy preparat pielęgnacyjny, który wywiera zarówno krótko- jak i długotrwały efekt przeciwdziałający wysuszeniu skóry

NanobaseTM zawiera i dostarcza skórze ceramidy i inne niezbędne lipidy.
Przenikają one głęboko do warstw skóry, gdzie mogą stanowić dodatkowe zapasy użyte w razie potrzeby. Dzięki temu NanobaseTM wystarczy stosować raz dziennie, uzyskując skuteczną naprawę bariery ochronnej skóry.
Ponadto, NanobaseTM zawiera także lipidy, które powodują lepszą ochronę przed nadmierną wilgocią niż zwykłe kremy.

Nanobase stosuje technologię nanocząsteczkową umożliwiajacą wyjątkowo głębokie wnikanie kremu do naskórka.

Wpływ odżywki NanobaseTM na odnowę bariery skórnej

 

Unikalny skład i unikalna formuła umożliwiają działanie regeneracyjne NanobaseTM na wszystkich trzech etapach regeneracji bariery skórnej.

Efekt bezpośredni natychmiastowy: szybka redukcja utraty wody przez skórę - osiągana przez działanie okluzyjne (parafina miękka, wosk karnauba, wazelina).

Efekt pośredni:
wypełnienie ubytków między komórkami - dzięki wnikaniu nanocząsteczek parafiny do głębszych warstw naskórka.

Efekt opóźniony:
długotrwałe uzupełnienie brakujących lipidów w naskórku - możliwość wchłaniania części lipidów (ceramid - 3, kwas palmitynowy i oleinowy, cholesterol) przez komórki naskórka, a następnie uwalnianie ich do przestrzeni międzykomórkowej.

Unikalny skład i unikalna formuła odżywki NanobaseTM umożliwiają działanie naprawcze na wszystkich trzech etapach regeneracji bariery skórnej.

W razie potrzeby, odżywka NanobaseTM może być stosowana jako kilkudniowa kuracja miejsc szczególnie wrażliwych lub suchych, na całą twarz lub tylko na usta, pod oczy, na szyję na dłonie lub łokcie. Może być nakładana niezależnie od innych kosmetyków pielęgnacyjnych (zawsze pod kosmetyk). Jest zalecana w czasie leczenia dermatologicznego i po zabiegach dermatologii estetycznej. Jesienią i zimą można ją stosować ochronnie przed wyjściem na wiatr i mróz.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: