SYNCHROLINE HYDRATIME PLUS Krem nawilżający 50ml
  • SYNCHROLINE HYDRATIME PLUS Krem nawilżający 50ml

SYNCHROLINE HYDRATIME PLUS Krem nawilżający 50ml

61,30 zł
Brutto
23902
6 szt.

Krem do twarzy na dzień (oil-on-water) o silnym i długotrwałym działaniu nawilżającym skórę. Pomaga przeciwdziałać fotostarzeniu wywoływanemu przez promieniowanie słoneczne dzięki zawartości filtrów ochronnych (UVA). Zalecany do codziennego stosowania w celu poprawy poziomu nawilżenia skóry oraz przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych (słońce, pomieszczenia klimatyzowane, wiatr etc.) w celu wzmocnienia bariery ochronnej skóry. Posiada właściwości łagodzące.

Składniki aktywne:

  • Ksylitol - wykazuje silne właściwości nawilżające, przez co wywołuje uczucie gładkości na skórze. Wiąże wodę w skórze.
  • Kwas hialuronowy - tworzy na powierzchni skóry film, który wiąże wodę. W efekcie ogranicza TEWL (transepidermal water loss), czyli przeznaskórkową utratę wody i zapewnia odpowiednie nawilżenie, zmiękcza i wygładza skórę.
  • Honey destilled water
  • Ceramidy, cholesterol, kwasy tłuszczowe - odżywiają i wzmacniają barierę ochronną skóry MSM ( dimetylosulfon) - składnik o działaniu łagodzącym, nawilżającym. Likwiduje uczucie pieczenia i napięcia skóry.
  • Kwas mlekowy – nawilża i uelastycznia skórę


HYDRATIME
stanowi kompletne rozwiązanie skóry suchej i bardzo suchej również z objawami łuszczenia się.

Preparaty HYDRATIME mają na celu utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry charakteryzującej się wyjątkowo wysoką tolerancją. Odpowiednio chronią skórę i pozostawiają ją delikatną i wygładzoną.

Specyficzna i wielopoziomowa ochrona:
Produkty zapewniające nawilżenie skóry przez co staje się ona bardziej gładka, elastyczna i promienna. Szybko i skutecznie przeciwdziałają uczuciom nadmiernego napięcia skóry.

Silne działanie ochronne:
Dzięki zrównoważonej suplementacji warstwy naskórkowej w lipidy preparaty wywierają silne działanie ochronne i skutecznie przeciwdziałają uszkodzeniom skóry powodowanym przez czynniki zewnętrzne

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: