HEEL Traumeel S 50 tabletek podjęzykowych
  • HEEL Traumeel S 50 tabletek podjęzykowych

HEEL Traumeel S 50 tabletek podjęzykowych

HEEL
28,78 zł
Brutto
1012
3 szt.

Preparat Heel Traumeel s należy stosować w przypadkach urazów (sportowych i powypadkowych) takich jak: skręcenia, zwichnięcia, krwiaki, złamania, wstrząśnienie mózgu itp. Lek może być również stosowany w przypadkach pourazowych lub pooperacyjnych obrzęków i wysięków oraz w procesach zapalnych i zwyrodnieniowych dotyczących różnych organów i tkanek, w tym wątroby oraz narządów ruchu. Korzystne efekty stosowania Traumeel S obserwowano w przypadkach astmy oskrzelowej, zapalenia wyrostka rylcowatego, zapalenia kaletek maziowych, zapalenia okołostawowego stawu ramienno-łopatkowego, stanów zwyrodnieniowych stawu biodrowego, kolanowego i małych stawów, chorób tkanek przyzębia, parodontozy, ropni kieszonek dziąsłowych.

Działania niepożądane:

W razie wystąpienia ślinotoku należy odstawić lek. W sporadycznych przypadkach mogą wystąpić reakcje uczuleniowe.

Dawkowanie, uwagi:

Zwykle 1 tabletkę 3 razy dziennie podjęzykowo. Na początku leczenia 1 tabletkę co 30 minut przez okres ok. 2 godzin.

Lek chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego.

Lek chłonie wilgoć, co może sprzyjać powstawaniu ciemnego nalotu na tabletkach. Nie należy wyjmować większej liczby tabletek na dłoń przed użyciem

Opakowanie:

50 tabletek

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na jedną z substancji czynnych lub pomocniczych, lub na rośliny z rodziny Compositae. Zasadniczo nie powinno się stosować tego leku w przypadku takich postępujących schorzeń układowych jak gruźlica, białaczka, stwardnienie rozsiane, nosicielstwo HIV, AIDS oraz kolagenozy i inne choroby autoimmunologiczne.

Producent:Heel Gmbh

 

Producent: 

ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

14 innych produktów w tej samej kategorii: