NYDA Płyn przeciw wszawicy 50 ml
  • NYDA Płyn przeciw wszawicy 50 ml

NYDA Płyn przeciw wszawicy 50 ml

28,58 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
25020
1 Przedmiot

NYDA to preparat nowej generacji zapewniający doskonałe rezultaty w zwalczaniu wszy i gnid – bez nawrotów:

  • Wystarczy jedna wygodna aplikacja
  • Potwierdzona najwyższa skuteczność zarówno na wszy jak i gnidy
  • Nie zawiera insektycydów, nie powoduje podrażnień
  • Preparat nr 1 w Niemczech i ponad milion sprzedanych opakowań w Europie

Sposób użycia:

Suche włosy dokładnie zwilż preparatem NYDA®, wmasuj go starannie, szczególnie przy skórze głowy
i za uszami. Grube włosy podziel na pasma i wcieraj.

Pozostaw preparat NYDA® przez godzinę, w tym czasie likwidowane są wszy oraz ich bardziej odporne jaja (gnidy).

Po 1 godzinie uduszone wszy należy wyczesać grzebieniem NYDA® dołączonym do opakowania. Grzebień co jakiś czas oczyść chusteczką higieniczną.

Umyj włosy zwykłym szamponem by zmyć preparat

Unikalna formuła dimetikonu 92% użta w NYDA® najpierw wnika głęboko do układu oddechowego postaci dorosłych i larwalnych wszy oraz szczelnie pokrywa gnidy.
Pozbawione tlenu pasożyty umierają w ciągu godziny. Przerwanie cyklu życiowego wszy (eliminacja jaj) uniemożliwia rozmnażanie się pasożytów i zapobiega nawrotom wszawicy.

NYDA to wielokrotnie potwierdzona w badaniach najwyższa skuteczność zarówno przeciwko wszom jak i trudniejszym do zwalczenie gnidom (zarówno dojrzałym jak i młodym jajom). Substancje zawarte w wielu popularnych preparatach nie eliminują skutecznie gnid (jaj), z których po kilku dniach wylęgną się kolejny wszy.

Zawsze zadziała

Formuła NYDA sprawia, że nie ma możliwości, żeby wszy uodporniły się na ten preparat. Fizykalny tryb działania NYDA (zatkanie kanalików oddechowych), uniemożliwia przystosowanie do substancji, co może mieć miejsce w przypadku preparatów opartych na środkach owadobójczych.

Jedna wygodna aplikacja

NYDA to kompletny zestaw – precyzyjny aerozol wraz ze specjalnym wąskim grzebieniem do dokładnego wyczesywania unieszkodliwionych insektów. Najważniejsze jest jednak to, że wystarczy jedna aplikacja i jedna godzina, by zapomnieć o problemie.

Bezpiecznie i przyjemnie

NYDA nie zawiera neurotoksycznych środków owadobójczych i może być stosowana już pow. 2 roku życia. Dodatkowo NYDA zawiera substancje sprawiające, że rozczesywanie kosmyków jest dużo łatwiejsze. Wydrukuj historyjkę z tej strony, a dziecko będzie pozytywnie wspominało całą przygodę w wszami.

Skład: 92% dimetykon, triglicerydy średniołańcuchowe, wosk z jojoby, substancje zapachoweproducent: Sirowa Poland Sp Z O.O.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: