LipiForma Bergamia 30 kapsułek
  • Nowy
  • LipiForma Bergamia 30 kapsułek

LipiForma Bergamia 30 kapsułek

41,04 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
46856
2 szt.

Suplement diety w postaci kapsułek zawierający składniki wpływające na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych

Składniki

Ekstrakt z owoców Citrus bergamia standaryzowany na 60 % polifenoli, żelatyna, ekstrakt z czosnku standaryzowany na 6 % alliny, ekstrakt ze sfermentowanego czerwonego ryżu standaryzowany na 4,5 % monakoliny K, koenzym Q10 (Ubidecarenone 99 %), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, barwnik: żółty tlenek żelaza.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem w sprawie przyjmowania suplementu diety. Przed rozpoczęciem przyjmowania produktu LipiForma Bergamia zaleca się określenie stężenia cholesterolu we krwi i konsultację z lekarzem. Nie stosować w przypadku zażywania leków obniżających poziom cholesterolu, innych preparatów zawierających sfermentowany czerwony ryż lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Producent

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Sokratesa 13 D/27

01-909 Warszawa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: