ELODERM Emulsja do kąpieli 200 ml Uwaga! Data ważności 31.05.2024r.*
  • ELODERM Emulsja do kąpieli 200 ml Uwaga! Data ważności 31.05.2024r.*

ELODERM Emulsja do kąpieli 200 ml Uwaga! Data ważności 31.05.2024r.*

Krótka data: 31.05.2024
21,70 zł
Brutto
28909
13 szt.
*OFERTA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW
Specjalistyczny preparat emoliencyjny do pielęgnacji całego ciała podczas kąpieli, który dogłębnie nawilża, natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia i odczucie świądu.
 
Przed użyciem zamieszać delikatnie płynem w butelce. Do wanny z wodą wlać odmierzoną ilość preparatu:
Dzieci i niemowlęta ok 15 ml, dorośli ok. 30 ml i rozprowadzić dłonią w wodzie do uzyskania białej emulsji. Nie stosować innych dodatkowych środków myjących, gdyż mogą wywołać podrażnienia. Po kąpieli (ok.15 min.) należy osuszyć skórę delikatnie dotykając ręcznikiem, tak aby nie zetrzeć ze skóry powstałego filmu ochronnego.
Działanie:
Inca Omega Butter masło 100% pochodzenia naturalnego. W jego skład wchodzi zimnotłoczony olej z nasion brazylijskiego drzewa Sacha Inchi oraz frakcja z toskańskiej oliwy z oliwek. Składnik ten charakteryzuje się najwyższą zawartością wielonienasyconych kwasów tłuszczowych pośród wszelkich olejów jadalnych. Zawiera zatem bogaty kompleks kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9, które poprawiają nawilżenie skóry redukując transepideralną utratę wody. Wspomagają odbudowę bariery naskórkowej przywracając naturalną funkcję ochrony skóry. Razem z trójgliceydami kwasu kaprynowego i kaprylowego, olejem macademia oraz olejem kukurydzianym uzupełniają niedobory lipidów międzykomórkowych i tworzą na powierzchni skóry film ochronny. Trójglicerydy oleju kukurydzianego wykazują również działanie zapobiegające pojawianiu się uczucia świądu. Składniki emulsji działają na skórę zarówno na powierzchni jak i w głębszych warstwach. Skutecznie nawilżają i natłuszczają jednocześnie łagodząc podrażnienia.
Skład:
Składniki aktywne: Inca Omega Butter, Olej macademia, Olej kukurydziany, trójglicerydy, olej parafinowy.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: