Pharmaceris EMOTOPIC E BACTERIA CONTROL Micelarna emulsja myjąca MEDICAL 190ml
  • Pharmaceris EMOTOPIC E BACTERIA CONTROL Micelarna emulsja myjąca MEDICAL 190ml

Pharmaceris EMOTOPIC E BACTERIA CONTROL Micelarna emulsja myjąca MEDICAL 190ml

33,19 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
42775
2 szt.

EMOTOPIC BACTERIA CONTROL MICELARNA EMULSJA MYJĄCA MEDICAL do twarzy i ciała  
EMOTOPIC BACTERIA CONTROL
To wyroby medyczne, które stanowią pierwszą linię terapeutyczną w leczeniu, łagodzeniu oraz zapobieganiu pojawiania się fazy zaostrzeń atopowego
zapalenia skóry (AZS). Innowacyjny kompleks składników BIOMSKIN™ stanowiący podstawę zaawansowanych dermatologicznie formuł, powstał z myślą o pacjentach z częstymi zaostrzeniami związanymi z typową dla AZS nadmierną kolonizacją skóry przez Staphylococcus aureus.

BIOMSKIN™ wykazuje potrójne działanie barierowe:
I. łagodzi miejscowe stany zapalne, które najczęściej wywołuje gronkowiec złocisty (Staphylococcus aureus)
II. wspiera równowagę naturalnej mikrobioty naskórka
III. zapobiega wtórnym infekcjom i częstym nawrotom reakcji skórnych poprzez barierę mechaniczną jaką tworzy na powierzchni skóry, nie dopuszczając do stanu zapalnego często wywołanego przez Staphylococcus aureus

WSKAZANIA:
Łagodna emulsja polecana do mycia twarzy i ciała z objawami atopowego zapalenia skóry (AZS). Do stosowania również w fazie zaostrzeń związanych często z nadmierną kolonizacją przez Staphylococcus aureus i w okresach remisji. Wskazana profilaktycznie do codziennego użycia w celu zapobiegania występowaniu nasilonych objawów AZS (stany zapalne, świąd, zaczerwienienie, nadmierna suchość, łuszczenie i pieczenie). Może być stosowana długookresowo. Wyrób rekomendowany dla dorosłych i dzieci od 4. miesiąca życia.

DZIAŁANIE:
Emulsja łagodzi zmiany skórne w przebiegu atopowego zapalenia skóry (AZS) poprzez delikatnie oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, drobnoustrojów oraz potencjalnych czynników drażniących i alergizujących. Zmniejsza zaczerwienienie, świąd i pieczenie, łagodząc objawy stanu zapalnego. Zawiera ceramidy wzmacniające funkcje barierowe skóry, zapobiegając nadmiernemu przesuszeniu i łuszczeniu naskórka. Regularne stosowanie zapobiega nawrotom dolegliwości i nasileniu zmian skórnych, stwarzając odpowiednie warunki do wydłużenia okresów remisji.

SPOSÓB UŻYCIA:
Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Bezzapachowa, niepieniąca się formuła do codziennego stosowania w celu oczyszczania skóry twarzy (w tym okolic oczu) i ciała. Wyrób do stosowania z wodą lub bez jej użycia. Nanieść niewielką ilość emulsji na zwilżoną skórę, równomiernie rozprowadzić po całej powierzchni. Następnie, w zależności od preferencji, spłukać wodą lub delikatnie usunąć nadmiar emulsji płatkiem bawełnianym.
Wyrób może być stosowany przez pacjentów w warunkach domowych oraz w placówkach opieki zdrowotnej.

FORMUŁA O WYSOKIM STOPNIU TOLERANCJI
NIE ZAWIERA GLIKOKORTYKOSTEROIDÓW


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent:

Dr Irena Eris S.A.

ul. Armii Krajowej 12

05-500 Piaseczno

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: