AVENE WODA TERMALNA 300 ml
  • AVENE WODA TERMALNA 300 ml

AVENE WODA TERMALNA 300 ml

46,10 zł
Brutto
3379
28 szt.

Woda termalna w sprayu natychmiast koi skórę wrażliwą, podrażnioną i skłonną do alergii. Woda termalna Avènejest pełna minerałów i pierwiastków śladowych, tak aby zapewnić optymalną równowagę mineralną oraz specyficzną mikroflorę, która daje jej wyjątkowy i unikatowy charakter. Koi skórę, nie wysuszając jej i sprawia, że jest centralną częścią każdej pielęgnacji kosmetycznej. Bogata w krzemionkę zapewnia miękkość i komfort, zapewniając natychmiastowe uczucie dobrego samopoczucia przy każdej aplikacji.

Spray z wodą termalną może być stosowany codziennie, po oczyszczeniu twarzy, w celu usunięcia pozostałych zanieczyszczeń. Stosowany przed produktami do pielęgnacji skóry, przygotowuje ją i ułatwia ich stosowanie.

Po użyciu uczucie dyskomfortu, zaczerwienienia, swędzenia i ściągnięcia skóry zostaje natychmiast złagodzone. Jest również idealna do stosowania w wysokich temperaturach, ponieważ chłodzi i przynosi ulgę, nie wysuszając skóry.

Woda termalna w sprayu może być stosowana przez całą rodzinę na twarz i ciało, aby ukoić, wzmocnić i poprawić zdrowie skóry.

Częstotliwość użytkowania

Kilka razy dziennie

Wskazówki dotyczące stosowania

Aby uzyskać efekt ukojenia i odświeżenia, spryskaj obficie przez kilka sekund, odczekaj chwilę i delikatnie osusz ręcznikiem.

Rada eksperta

Aby zwiększyć skuteczność, idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie kompresu: złóż kompres. Namocz go w Wodzie termalnej Avène. Nałóż na okolice dotknięte zmianami i spryskaj ponownie. Pozostaw na 10 minut.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: