Health Labs 4Us SmartMe 250ml
  • Health Labs 4Us SmartMe 250ml

Health Labs 4Us SmartMe 250ml

94,48 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
41251
1 Przedmiot


SmartMe z linii 4Us to suplement diety w płynnej postaci, którego formuła łączy w sobie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) omega 3-6-9 w postaci ich estrów etylowych oraz witaminy A, D i E. Preparat jest źródłem kwasu alfa-linolenowego (ALA), kwasu linolowego (LA) oraz kwasu oleinowego (OA). Opatentowana technologia otrzymywania oczyszczonych estrów kwasów tłuszczowych pozwala na otrzymanie unikatowej, wolnej od konserwantów i barwników kompozycji oleju SmartMe.

Witamina A pomaga zachować zdrową skórę oraz prawidłowy stan błon śluzowych. Witamina D wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni, jednocześnie przyczyniając się do utrzymania zdrowych kości i zębów. Dodatkowo składnik ten razem z witaminą A bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina E znana ze swoich właściwości przeciwutleniających, dzięki którym wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Zastosowany w produkcie system EVNol SupraBio™ zapewnia większą absorpcję witaminy E (tokotrienoli) podczas doustnej suplementacji.

Formuła suplementu diety firmy Health Labs została opracowana przy współpracy z doświadczonymi specjalistami ds. żywienia. Olej SmartMe jest odpowiedni do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety osób dorosłych, w tym również wegan. Produkt może być spożywany po posiłku lub jako dodatek do koktajli, smoothie lub sałatek.


Zalecane spożycie

5 ml dziennie (1 łyżeczka)

— po posiłku
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki

Estry etylowe wyższych kwasów tłuszczowych o wysokiej zawartości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega‑3, -6, -9, aromaty (pomarańczowy, bananowy), witamina E (EVNol SupraBio™-mieszanina tokoferoli i tokotrienoli), witamina A (palmitynian retinylu), witamina D (cholekalcyferol).
Przechowywanie

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu. Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce lub w temperaturze poniżej 5°C i spożyć w okresie 2 miesięcy.

Bioestry kwasów tłuszczowych zawarte w oleju SmartMe mogą wchodzić w reakcję z tworzywami sztucznymi i rozpuszczać niektóre z nich. Dlatego olej SmartMe należy przechowywać w oryginalnej, szklanej butelce lub innym szklanym opakowaniu.

Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

Suplement diety przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH) D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Producent

Health Labs Care Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Sienkiewicza 81/3/200

15‑003 Białystok

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: