DOPPELHERZ AKTIV Na Oczy Total 30 kapsułek
  • DOPPELHERZ AKTIV Na Oczy Total 30 kapsułek

DOPPELHERZ AKTIV Na Oczy Total 30 kapsułek

28,49 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
16706
2 szt.

Wskazania: Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na chrząstkę stawową. Preparat polecany przy braku aktywności ruchowej, przy nadmiernym przeciążeniu stawów (otyłość, nadmierny wysiłek fizyczny, intensywne uprawianie sportu), po menopauzie i w starszym wieku.

Stosowanie:  Doustnie. 1 kapsułkę 2 razy dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Zaleca się stosowanie preparatu przez okres co najmniej 2-3 miesięcy. Po miesięcznej przerwie można zastosować ponownie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

 

 

Producent: 

 

 

 

Queisser Pharma Poland Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 39

02-672 Warszawa

 Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: