Procto-Hemolan control 20 tabletek
  • Procto-Hemolan control 20 tabletek

Procto-Hemolan control 20 tabletek

23,88 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
14854
2 szt.

Wskazania: Leczenie objawowe w przypadku nasilenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu (hemoroidy).

Dawkowanie: Doustnie. Zazwyczaj 3 tabletki na dobę przez 4 dni, a następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni lub według zaleceń lekarza.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne: Nudności i wymioty, reakcje nadwrażliwości.   Lek nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:Gdy masz nadwrażliwość na diosminę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Lek ten może być stosowany w czasie ciąży jedynie jeżeli jest to konieczne oraz wyłącznie za zgodą lekarza. W związku z tym, że brak jest danych na temat przenikalności leku do mleka matki, leczenie nie jest zalecane w czasie karmienia piersią.

Skład: 1 tabletka zawiera: 1000mg Diosminum (Diosminy) oraz substancje pomocnicze: alkohol poliwinylowy kroskarmeloza sodowa, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Opakowanie: 20 tabletek

Producent: Aflofarm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: