Termometr elektroniczny GERATHERM COLOR 1 sztuka
  • Termometr elektroniczny GERATHERM COLOR 1 sztuka

Termometr elektroniczny GERATHERM COLOR 1 sztuka

26,70 zł
Brutto
7385
7 szt.

Termometr cyfrowy Geratherm Color to uniwersalny produkt do pomiaru temperatury w warunkach domowych. Dokładny i wygodny w użytkowaniu. Dostępny jest w 5 różnych wariantach kolorystycznych. 

Kolor dobierany jest losowo. 

Przeznaczenie produktu

Produkt przeznaczony do pomiaru temperatury dla całej rodziny. 5 wariantów kolorystycznych sprawia, iż każdy członek rodziny może mieć własny, personalny termometr w ulubionym kolorze. 

Charakterystyka produktu

Produkt wodoszczelny.

Alarm sygnalizujący zakończenie pomiaru. 

Końcówka wykonana ze stali chirurgicznej.

Pamięć ostatniego zapisu. 

Gwarancja: 2 lata od daty zakupu.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Pomiar doustny: około 45 - 90 sekund, termometr umieść w jamie ustnej pod językiem. W trakcie pomiaru należy trzymać usta zamknięte.

Pomiar w odbycie: około 30-60 sekund, można zastosować osłonkę ochronną sondy pomiarowej. Osłonkę należy posmarować niewielką ilością żelu rozpuszczalnego w wodzie (nie należy używać surowej wazeliny). Wsunąć termometr w odbyt na głębokość około 1,5 cm. W razie napotkania oporu zaprzestać wpychania. Temperatura mierzona doodbytniczo jest wyższa o 0,5-1°C od temperatury mierzonej w jamie ustnej.

Pomiar pod pachą: około 2-3 minuty niezależnie od sygnału dźwiękowego. Dołek pachy należy przetrzeć ręcznikiem, umieścić w nim termometr i mocno docisnąć ramię do boku. Temperatura mierzona pod pachą jest niższa o 0,5-1°C od temperatury mierzonej w jamie ustnej. 

Głowicę sondy należy czyścić każdorazowo przed i po pomiarze. Można ją przetrzeć lekkim roztworem mydła i ciepłej wody, lub zdezynfekować przecierając sondę i dolną część obudowy za pomocą ściereczki nasączonej alkoholem (zalecane użycie alkoholu izopropylowego 70%)

Producent

GERATHERM MEDICAL AG

Fahrenheitstraße 1

Geschwenda, Niemcy

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

15 innych produktów w tej samej kategorii: