Urinal Intensiv 10 tabletek
  • Urinal Intensiv 10 tabletek

Urinal Intensiv 10 tabletek

19,70 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
17362
1 szt.

 Około 60% kobiet co najmniej raz w życiu zmaga się z problemami z układem moczowym, a u 8-10% aktywnych seksualnie pań przynajmniej raz w roku występują objawy infekcji dróg moczowych. „Piekący problem” to także jedna z najbardziej powszechnych dolegliwości kobiet ciężarnych i najczęstsza przyczyna hospitalizacji w okresie okołoporodowym.

Kobiety w ciąży bardziej narażone są na kłopoty z drogami moczowymi: zmienione pH, spowolniona perystaltyka, przekrwienie układu moczowego czy rozszerzenie moczowodów i pęcherza, ułatwiają bakteriom wędrówkę po układzie moczowym i sprzyjają rozwojowi drobnoustrojów.

Skutecznym i znanym od lat sposobem na kłopoty z drogami moczowymi są proantocyjanidyny (PAC), zawarte w owocach żurawiny wielkoowocowej. Stosuje się je zarówno w profilaktyce, jak i jako „pierwszą pomoc”. Nowy suplement diety – Urinal® INTENSIV zawiera najwyższą koncentrację substancji czynnej w jednym opakowaniu, odpowiadającą aż 3 kilogramom żurawiny!

Aktywna formuła CystiCran® pomaga eliminować szkodliwe bakterie z dróg moczowych zazwyczaj już po pierwszym dniu użycia. W jednej tabletce preparatu zawarta jest standaryzowana ilość proantocyjanidyn z żurawiny (PAC) o naukowo dowiedzionym działaniu, które przyczyniają się zarówno do wypłukiwania bakterii, jak i – jednocześnie – wzrostu korzystnej flory bakteryjnej. Wspierają także układ odpornościowy.

Urinal® INTENSIV może być używany łącznie z antybiotykami (wspomaga ich działanie). Jest naturalny i wysoce skuteczny bez względu na okres stosowania (długotrwale stosowanie nie prowadzi do uodpornienia się bakterii). Jest bezpieczny i bardzo dobrze tolerowany przez organizm, a składniku preparatu są nie tylko skoncentrowane, ale też standaryzowane, co wpływa na wysoką zawartość i jakość składników czynnych. Mogą go stosować również kobiety w ciąży – oczywiście po uprzedniej konsultacji ze  swoim lekarzem prowadzącym.

Suplement polecany jest do krótkotrwałego stosowania osobom dorosłym, które potrzebują szybkiego efektu w nagłych sytuacjach.

Każda tabletka zawiera:       
Proantocyjanidyny z żurawiny 36,0 mg (Vaccinium macrocarpon) stand. ekstrakt; ekw. min. 338 400 mg owoców żurawiny

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie do krotkotrwałego stosowania – zazwyczaj 5 dni, w związku z czym jedno opakowanie wystarcza na 2 sytuacje kryzysowe.

Opakowanie: 10 tabletek

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: