OLIMP HepaPlus 30 kaps.
  • OLIMP HepaPlus 30 kaps.

OLIMP HepaPlus 30 kaps.

12,79 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
21633
2 szt.

OLIMP HepaPlus w trosce o Twoją wątrobę i układ trawienny!
Hepaplus™ to  suplement diety zawierający w swoim składzie ekstrakt karczocha standaryzowany na 5% cynaryny, asparaginian L-ornityny oraz kompleks witamin B: B1, B2, B3, B5, B6. Kompozycja  trzech grup składników wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz układu trawiennego.

Wątroba – nazywana wewnętrznym laboratorium człowieka - jest jednym z najważniejszych organów zapewniających prawidłowe czynności organizmu. Tłuste, ciężkostrawne potrawy, drastyczne diety odchudzające, leki, kofeina, alkohol czy inne używki – wszystkie te czynniki obciążają funkcjonowanie naszej wątroby. Nie jesteśmy w stanie wykluczyć wszystkich elementów wpływających negatywnie na pracę tego narządu, ale możemy przyjść mu z pomocą, stosując kompozycję naturalnych składników, zawartych w unikalnej formule jaką jest Hepaplus™.

Zapewnia to kompozycja trzech grup składników, o synergistycznym działaniu, które przyspieszają  usuwanie z organizmu toksyn i szkodliwych produktów przemiany oraz wykazują właściwości hepatoprotekcyjne, działając ochronnie i regeneracyjnie na komórki wątroby. Składniki zawarte w Hepaplus™  wspomagają także procesy  żółciotwórcze i żółciopędne, przez co korzystnie wpływają na procesy trawienia, przyczyniając się do poprawy trawienia tłuszczów i produktów ciężkostrawnych. Tak stworzona formuła zapewnia wielokierunkowe wspomaganie funkcjonowanie wątroby oraz układu trawiennego. Dodatkowo uzupełnia niedobór witamin z grupy B, towarzyszący zaburzeniom pracy wątroby.

Informacja żywieniowa  1 kapsułka / 2 kapsułki
Ekstrakt karczocha (Cynara scolymus L.) standaryzowany na 5% cynaryny 350 mg    700 mg
Asparaginian L-ornityny  100 mg    200 mg
Tiamina (wit. B1) 0,55 mg (50% ZDS*)     1,1 mg (100% ZDS*)
Ryboflawina (wit. B2) 0,7 mg (50% ZDS*)     1,4 mg(100% ZDS*)
Niacyna (wit. B3) 8 mg (50% ZDS*)     16 mg (100% ZDS*)
Kwas pantotenowy (wit. B5) 3 mg (50% ZDS*)     6 mg (100% ZDS*)
Witamina B6 0,7 mg (50% ZDS*)     1,4 mg (100% ZDS*)

Stosowanie: 1 kapsułka  1-2 razy dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

30 kapsułek

Producent: 


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: