Hepaslimin z witaminą D3, 30 tabletek
  • Hepaslimin z witaminą D3, 30 tabletek

Hepaslimin z witaminą D3, 30 tabletek

12,60 zł
Brutto
41210
7 szt.

Hepaslimin z witaminą D3 to suplement diety zawierający składniki wspomagające utrzymanie zdrowej wątroby, trawienia oraz zachowania prawidłowej masy ciała.

-Cholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki.
-Wyciąg z liści karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera naturalną detoksykację organizmu oraz wydzielanie soków trawiennych. Pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby, przyczynia się do komfortu jelitowego.
-Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.
-Wyciąg z ostryżu długiego wspiera prawidłową gospodarkę lipidową i wspomaga metabolizm tłuszczu w wątrobie. Pomaga zachować zdrową wątrobę.
-Wyciąg z liście ostrokrzewu paragwajskiego wspiera proces rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.
-Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, utrzymaniu poziomy wapnia we krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Składniki:

substancja wypełniająca: celuloza, L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, wyciąg z liści karczocha, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z z ostryżu długiego, wyciąg z korzenia cykorii, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, cholekalcyferol, barwnik: dwutlenek tytanu, substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba.

Stosowanie:

Dorośli: 2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Preparat zaleca się spożywać po posiłku.

Producent:

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o. o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: