Falvit Mama 30 tabletek
  • Falvit Mama 30 tabletek

Falvit Mama 30 tabletek

JELFA
24,79 zł
Brutto
8614
4 szt.

 

Dlaczego warto sięgnąć po Falvit Mama?

Kobiety w ciąży wymagają wyjątkowej troski – potrzebna jest szczególna dbałość o zdrowie, dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój dziecka. Przyszłe mamy wiedzą, że w pożywieniu jest zbyt mało witamin i składników mineralnych, aby mogły wystarczyć dla kobiety i rozwijającego się dziecka.

Wiaminy i minerały dla kobiet w ciąży.

Falvit mama jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jest preparatem wielowitaminowym, który zapewnia organizmowi przyszłej mamy składniki, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka (m.in. kwas foliowy, żelazo, wapń, cynk, magnez, witaminę C, witaminę E, witaminy z grupy B). Teraz w nowym opakowaniu zawierającym 30 lub 60 tabletek powlekanych.


Kiedy stosować?

Falvit mama możesz rozpocząć stosować w dowolnym momencie ciąży oraz karmienia piersią. Nie musisz martwić się również o sposób jego dawkowania – jest prosty. Zaleca się spożywanie 1 tabletki dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Pamiętaj jednak, by nie przekroczyć zalecanej, dziennej dawki preparatu. To również ważne: suplement diety nie stanowi substytutu prawidłowo zbilansowanej diety. W trosce o swoje zdrowie i twojego dziecka dbaj o waszą dietę.

Wskazania:

 Uzupełnianie niedoborów witaminowo-mineralnych u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dawkowanie:

1 tabletka dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.

Opakowanie:

30 tabletek

 

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: