VIGOR UP FAST o smaku owoców leśnych 20 tabletek musujących
  • VIGOR UP FAST o smaku owoców leśnych 20 tabletek musujących

VIGOR UP FAST o smaku owoców leśnych 20 tabletek musujących

22,19 zł
Brutto
25809
7 szt.

Zestaw witamin i minerałów wzmacniających organizm i dodających energii każdego dnia. Energetyzujące działanie płynące z naturalnej kofeiny zawartej w produkcie można odczuć już po 20 minutach od zastosowania.

Standaryzowany ekstrakt z guarany poprawia czas reakcji na bodźce, redukuje zmęczenie i dodaje energii. Standaryzowany ekstrakt z yerba mate wzmacnia siły wewnętrzne organizmu, zmniejsza odczucie zmęczenia i znużenia. Kompleks witamin z grupy B – witaminy z grupy B pomagają pozyskać energię z pożywienia, by wzmocnić witalność, wigor i wytrzymałość organizmu. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego i odpowiadają za poprawny przepływ informacji przez mózg zestaw witamin i minerałów. Odpowiednio dobrane proporcje składników mineralno-witaminowych uzupełniają niedobory i wzmacniają organizm.

Wskazania: wzmocenienie organizmu i dodanie energii, uzupełnienie niedoborów składników mineralno-witaminowych, wzmocnienie witalności i wigoru, zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia.

Stosowanie: dorośli i dzieci powyżej 15 lat spożywać 1 tabletkę dziennie.

Opakowanie zaiwera 20 tabletek musujących.

Producent:
USP Zdrowie
ul.Poleczki 35
02-822 Warszawa
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: