Dicogel Gastro Syrop przeciw refluksowi dla niemowląt i dzieci 100ml
  • Nowy
  • Dicogel Gastro Syrop przeciw refluksowi dla niemowląt i dzieci 100ml

Dicogel Gastro Syrop przeciw refluksowi dla niemowląt i dzieci 100ml

22,20 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
41727
2 Przedmioty

Wyrób medyczny Dicogel Gastro to syrop dla dzieci oraz niemowląt, który tworzy w środowisku żołądka lepką substancję pełniącą rolę bariery i w ten sposób przeciwdziała objawom refluksu żołądkowo-przełykowego. Syrop posiada w składzie alginianu magnezu i kwas hialuronowy. Produkt nie zawiera glutenu.

Skład

Woda, alginian magnezu, hialuronian sodu, naturalny aromat truskawkowy, p-hydroksybenzoesan metylu, p-hydroksybenzoesan etylu, p-hydroksybenzoesan propylu, glikozydy stewiolowe.

Nie zawiera glutenu.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajduje się 100 ml syropu i strzykawka dozująca.

Działanie

Syrop Dicogel Gastro jest wyrobem medycznym na bazie alginianu magnezu. Substancja ta jest polisacharydem, który w kwaśnym środowisku żołądka tworzy lepką substancję pełniącą rolę bariery. Zapobiega ona przedostaniu się soków żołądkowych do przełyku, przez co pozwala zachować integralność błony śluzowej przełyku i przeciwdziała wystąpieniu objawów refluksu jak: wymioty, zarzucanie pokarmu, zgaga lub uczucie pieczenia, nadkwasota, kaszel refluksowy, itd...)..

Wskazania

Dicogel Gastro stosuje się doustnie i jest przeznaczony do zwalczania objawów refluksu żołądkowo-przełykowego u niemowląt i dzieci.

Stosowanie produktu:

Przed użyciem należy wstrząsnąć energicznie butelką. Stosować zgodnie z poniżej podanymi zasadami dawkowania lub zgodnie ze wskazaniem lekarza.
    

Wiek                                                                                        Dawka

Niemowlęta o masie ciała poniżej 5 kg                            1 ml produktu 5-10 minut po karmieniu (do 10 ml dziennie)

Dzieci w wieku do 3 lat, o masie ciała powyżej 5 kg         4 ml po jedzeniu i 2 ml przed pójściem spać

Dzieci w wieku powyżej 3 lat                                         10-20 ml do podzielenia w ciągu dnia, po jedzeniu i przed pójściem spać

Dystrybutor


VITIS PHARMA
Chmielna 85/87
Warszawa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: