Aspirin 0,5 g 10 tabletek
  • Aspirin 0,5 g 10 tabletek

Aspirin 0,5 g 10 tabletek

6,68 zł
Brutto
1815
32 szt.

Aspirin® w tabletkach to skuteczny lek dotychczas stosowany głównie w walce z objawami przeziębienia i przy gorączce. To prawda! Ale Aspirin® jest równie skuteczna także przy dolegliwościach bólowych i to nie tylko tych, związanych z chorobą przeziębieniową.
Aspirin® szybko i zdecydowanie likwiduje również bóle głowy czy bóle mięśniowo-stawowe. Z przeprowadzonych badań wiadomo, iż aktywny składnik Aspirin® hamuje produkcję substancji odpowiedzialnych za ból i stan zapalny.
Mechanizm działania Aspirin® sprawia, że lek skutecznie zwalcza objawy, działając na stan zapalny. Co więcej, najnowsze doniesienia naukowe wskazują, że aktywny składnik Aspirin® działa przeciwzapalnie na dwa niezależne sposoby.


producent : Bayer

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: