Buscopan 10 tabletek
  • Buscopan 10 tabletek

Buscopan 10 tabletek

10,65 zł
Brutto
6031
5 szt.
Buscopan stosuje się w przypadku bólu i dyskomfortu powstającego w wyniku: 1. Skurczu przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelita cienkiego, pęcherzyka żółciowego i przewodów żółciowych 2. Dyskinezy jelit (
Skład:
1 tabletka zawiera: substancja czynna: bromek N-butyloskopolaminy10 mg

Działanie:
Preparat Buscopan® zawiera bromek N-butyloskopolaminy (butylobromek hioscyny), który działa rozkurczowo (spazmolitycznie) na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, dróg żółciowych i układu moczowo-płciowego.

Zastosowanie:
Buscopan stosuje się w przypadku bólu i dyskomfortu powstającego w wyniku: 1. Skurczu przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelita cienkiego, pęcherzyka żółciowego i przewodów żółciowych 2. Dyskinezy jelit ("zespół jelita nadwrażliwego") 3. Bolesnego miesiączkowania

Dawkowanie:
Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej: Dzieci od 6 do 12 lat: 1 tabletka 3 razy na dobę Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę Tabletki należy połykać w całości popijając dużą ilością płynu.

Ciąża i okres karmienia piersią:
W okresie ciąży, szczególnie w jej pierwszym trymestrze, lek należy stosować wyłącznie na zlecenie lekarza. Lek może być stosowany w przypadku, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu. Nie stosować preparatu Buscopan w okresie karmienia piersią.


producent : Ipsen Pharma

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: