OLIMP Gold- Vit D3 +K2 4000j.m x 30kaps.
  • OLIMP Gold- Vit D3 +K2 4000j.m x 30kaps.

OLIMP Gold- Vit D3 +K2 4000j.m x 30kaps.

36,02 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
43756
1 szt.

Suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps, zawierający wysoką porcję witaminy D (D3) w ilości aż 4000 j.m. Produkt uzupełniono o naturalną witaminę K z natto, występującą w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie1 – menachinonu-7 (witamina K2). Produkt zawiera olej lniany o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, do których należy kwas alfa-linolenowy (ALA).

Zastosowanie

Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, a także podobnie jak witamina D, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Kwas alfa-linolenowy (ALA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 g ALA dziennie.

Preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologii Flow Caps Liquid Technology, gwarantującej szybką absorpcję w organizmie oraz utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składników.

 Składniki:

olej lniany, witamina K (menachinon-7 – witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), witamina D (cholekalcyferol – witamina D3), przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli; składnik otoczki – żelatyna.

 

Stosowanie:

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

39-200 Dębica

Pustynia 84F

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: