Paracetamol Hasco 80 mg 10 czopków
  • Paracetamol Hasco 80 mg 10 czopków

Paracetamol Hasco 80 mg 10 czopków

6,10 zł
Brutto
Najniższa cena przez ostatnie 30 dni to: 6,10 zł
2628
8 szt.
Działanie

Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz.

 
Dawkowanie

Czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo.
U dorosłych stosuje się dawkę 500 mg jednorazowo.
U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała) lub według poniżej informacji:

3 miesiące - 1 rok - 80 mg
203 lata 125 mg
4-6 lat 125 mg do 250 mg
7-8 lat 250 mg
9-10 lat 250 mg do 500 mg
11-12 lat 500 mg

W razie potrzeby dawkę można powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy na dobę.

Opakowanie zawiera 10 czopków


producent: Hasco - Lek 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

14 innych produktów w tej samej kategorii: