
Efferalgan 0,08 g x 10 czopków UWAGA DATA WAŻNOŚCI...
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Działanie:
Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe trwa 6-8 godz.
Dawkowanie:
Czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500 mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w przypadku leczenei krótkotrwałego wynosi 4,0 g, a długotrwałego 2,6 g. U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała) lub według poniższej tabeli wiekowej:
3 miesiące - 1rok - 80 mg
2-3 lata - 125 mg
4-6 lat - 125 mg do 250 mg
7-8 lat - 250 mg
9-10 lat 250 mg do 500 mg
11-12 lat - 500 mg.
Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.
Opakowanie zawiera 10 czopków.
Producent: Hasco - Lek
14 innych produktów w tej samej kategorii:
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Depulol stosuje się pomocniczo w chorobach z przeziębienia, katarze, zapaleniu oskrzeli, grypie, anginie z towarzyszącymi im objawami kaszlu....
Skład: 1 czopek zawiera:substancję czynną: paracetamol 125 mg.substancję pomocniczą: tłuszcz stały (Witepsol S58).Działanie Paracetamol Hasco jest...
Działanie Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi...
Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia...
Wskazania: Lek jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu...
Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu...
Żel Aromactiv baby jest przeznaczony dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Masaż przy pomocy żelu Aromactiv baby uwalnia odświeżające i...
Wskazania od 1. dnia życia do przygotowania rozgrzewającej i aromatycznej kąpieli dla dzieci i niemowląt, szczególnie w okresie przeziębień i...
AROMACTIV+ ŻEL Pielęgnujący o oczyszczającym i relaksującym zapachu od 2 roku życia. Posiada łagodne działanie rozgrzewające. SPOSÓB UŻYCIA:...
aromatyczne plastry zawierają kompozycję zapachową o działaniu odświeżającym stosowanie już od 1. dnia życia bezpieczna i łatwa w stosowaniu...
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, zębów, mięśniowe, stawowe i kostne, po urazach, nerwobóle,...
Wskazania: stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych choróbzakaźnych, a także w przebiegu...
Wyrób medyczny Ectilan wspomaga leczenie stanów zapalnych gardła wywołanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe. Preparat tworzy na błonie...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii