Diather TEST COVID-19 ANTYGEN szybki test (ślina)
  • Diather TEST COVID-19 ANTYGEN szybki test (ślina)

Diather TEST COVID-19 ANTYGEN szybki test (ślina)

26,95 zł
Brutto
41645
29 szt.

COVID-19 ANTYGEN szybki test (ślina) (1 test) domowy, kasetkowy test przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenu wirusa SARS-CoV-2 w próbce ludzkiej śliny. Test potwierdzający zakażenie COVID-19

ZASTOSOWANIE

COVID-19 Antygen szybki test (ślina) jest jakościowym testem immunochromatograficznym do wykrywania antygenów SARS-CoV-2 w próbkach ludzkiej śliny w ciągu 15 minut.

Sposób użycia:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed wykonaniem testu należy przeczytać instrukcję użytkowania. Próbkę śliny umieścić w probówce, następnie wlać bufor. Zatkać probówkę, wymieszać. Dwie krople z probówki umieścić w określonym miejscu na teście. Wynik odczytać w ciągu 15 minut. Interpretacja wyniku: wynik pozytywny – pojawia się linia kontrolna C i linia testowa T; wynik negatywny – pojawia się tylko linia kontrolna C; wynik nieprawidłowy – pojawia się tylko linia testowa T lub nie pojawia się żadna linia. W przypadku wyniku pozytywnego należy skonsultować się z lekarzem i podjąć odpowiedni działania zgodne z wytycznymi dla osób zakażonych koronawirusem. Wynik odczytany po 20 minutach należy uznać za nieważny.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

1 kaseta testowa

1 zestaw do pobrania próbki (lejek, probówka i końcówka zakraplająca)

1 bufor

1 torebka na odpadyi

Instrukcja użycia

Producent:

DIATHER Sp.z o.o..Sp.K.

ul.Twarda 1/14

00-114 Warszawa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

7 innych produktów w tej samej kategorii: