Katarek Plus Aspirator kataru
  • Katarek Plus Aspirator kataru

Katarek Plus Aspirator kataru

51,20 zł
Brutto
24394
15 szt.

KATAREK to innowacyjny aspirator (odciągacz kataru), przeznaczony dla dzieci, które jeszcze nie opanowały umiejętności siąkania noska. Można go stosować już od pierwszego dnia życia. KATAREK odsysa zalegającą wydzielinę dzięki odpowiednio zmodyfikowanej sile ssącej domowego odkurzacza (800-1800W). Jednostajna siła ssąca wytwarzana przez odkurzacz, po odpowiednim zmniejszeniu w komorze redukcyjnej odciągacza, gwarantuje skuteczność zabiegu, jest bezpieczna dla dziecka dodatkowo szybko oczyszcza nos i zatoki. Przeźroczysta budowa pozwala w łatwy sposób ocenić charakter i ilość wydzieliny.

Odciąganie zalegającego kataru jest uzupełnieniem leczenia medycznego (warunkiem skuteczności leków aplikowanych do nosa jest oczyszczenie go z wydzieliny), poprawia samopoczucie, umożliwiając swobodne oddychanie i zapobiega dalszym powikłaniom związanym z katarem. Należy jednak pamiętać, iż odciąganie kataru może być niewystarczające do likwidacji jego przyczyny, dlatego konsultacja lekarska jest jak najbardziej wskazana i nie wolno jej bagatelizować.

Katarek Plus
Aspirator Katarek Plus podłączany do odkurzacza o mocy 800-1800W to skuteczny sposób na pozbycie się kataru u dzieci od 1 dnia życia. Jednostajna siła ssąca odkurzacza redukowana w komorze aspiratora szybko i bezpiecznie usuwa wydzielinę nawet najbardziej gęstą, przywracając dziecku swobodny oddech. Katarek Plus posiada dwie końcówki z identyfikacją Ja&Ty, które można używać u dwójki dzieci lub zamiennie u jednego dziecka. Komora aspiratora jest rozkręcana, można ją łatwo wyczyścić dołączona do produktu szczoteczką.
Zawartość opakowania:
- aspirator z rozkręcaną komorą, podłączany do odkurzacza
- dwie końcówki z identyfikacją Ja&Ty
- szczoteczka
Dystrybutor: Duna Sp. z o.o.

 Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: