Sterimar woda morska do nosa aerozol 50ml
  • Sterimar woda morska do nosa aerozol 50ml

Sterimar woda morska do nosa aerozol 50ml

LAB.FUMOUZE
18,92 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje
1684

Po co Woda morska do nosa: Drożny nos odgrywa istotną rolę w prawidłowym oddychaniu. Nos i śluzówki nosa odgrywają ważną rolę w procesie oddychania. Podobnie jak klimatyzator nawilżają i ogrzewają wdychane powietrze. Zatkanie nosa spowodowane m.in. wdychaniem zbyt suchego powietrza upośledza fizjologiczne funkcje śluzówek, umożliwiając penetrację chorobotwórczym drobnoustrojom i alergenom (pyłki roślin, kurz, pierze itp). Codzienna higiena nosa Wodą morską do nosa STERIMAR przywraca wysuszonym śluzówkom ich prawidłowe, fizjologiczne funkcje, dzięki zawartym mikroelementom (pierwiastkom śladowym), które są naturalnymi składnikami wody morskiej. Zastosowany system mikrodyfuzji powoduje nawilżenie i delikatne spłukanie śluzówek nosa, przywracając drożność i komfort oddychania.

WŁAŚCIWOŚCI: Woda morska do nosa STERIMAR przywraca naturalną wilgotność śluzówek nosa, uwalnia nos od wydzielin, ułatwia codzienną higienę nosa. Woda morska, podstawowy składnik preparatu STERIMAR pobierana jest z głębokich warstw morza, oddalonych ponad 30 km od brzegu, pozbawiona zanieczyszczeń niesionych przez wody przybrzeżne, sterylizowana i doprowadzona do roztworu izotonicznego.

WSKAZANIA: NAWILŻANIE ŚLUZÓWEK NOSA w suchym otoczeniu. CODZIENNA HIGIENA NOSA niemowląt, dzieci i dorosłych. STERIMAR może być stosowany od najmłodszego wieku.

SPOSÓB UŻYCIA: Woda morska STERIMAR może być stosowany bezpiecznie, niezależnie od tego, w jakim położeniu znajduje się pojemnik. Anatomiczny aplikator dostosowany jest zarówno dla niemowląt, jak i osób dorosłych.

DAWKOWANIE: od 2 do 6 inhalacji dziennie do każdego otworu nosa. STERIMAR może być stosowany do codziennej higieny nosa przez długi okres.

SKŁAD: 1 ml preparatu zawiera 0,32 ml wody morskiej

*Produkt dostępny do wyczerpania zapasów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: