FLUCONTROL HOT 8 saszetek
  • FLUCONTROL HOT 8 saszetek

FLUCONTROL HOT 8 saszetek

7,98 zł
Brutto
16220
18 Przedmioty

Fluocontrol HOT to połączenie paracetamolu - substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa.

Skład: Paracetamol - 1000mg
Chlorowodorek fenylefryny - 10mg
Chlorfenamina maleinianu - 4mg
Lek zawiera sacharozę.

Wskazania: Leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem.

Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia:
1 saszetka co 6 do 8 godzin to jest trzy lub cztery razy na dobę.



Producent: 

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: