
FluControl MAX 10 tabletek
Preparat przeciw objawom grypy i przeziębienia. Skład 1 tabl: 650 mg paracetamolu, 10 mg fenylefryny chlorowodorku, 4 mg chlorfenaminy maleinianu....
Nebu-Dose Plus to 3% roztwór do inhalacji w ampułkach do nebulizacji. Działanie preparatu opiera się na wykorzystaniu mechanizmów ułatwiających ruch wydzieliny w drogach oddechowych, poprawiając komfort oddychania poprzez: rozbijanie wiązań jonowych wydzieliny śluzowej, dzięki czemu zmniejsza się lepkość i elastyczność wydzieliny; absorpcję wody z błony śluzowej i podśluzowej, ograniczając obrzęk ścian dróg oddechowych; pobudzanie kaszlu i wykrztuszania jako mechanizmów wspomagających usuwanie śluzu zalegającego w oskrzelach, co prowadzi do udrożnienia dróg oddechowych.
Nie zawiera konserwantów.
Składniki:
jałowy roztwór chlorku sodu 3%, hialuronian sodu.
Dawkowanie:
Do jednorazowej inhalacji używać 4 lub 5 ml roztworu, zgodnie z zaleceniami lekarza.
producent : Solinea
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Preparat przeciw objawom grypy i przeziębienia. Skład 1 tabl: 650 mg paracetamolu, 10 mg fenylefryny chlorowodorku, 4 mg chlorfenaminy maleinianu....
RenoPunem zatoki Hot to suplement diety, którego składniki wspomagają funkcjonowanie górnych dróg oddechowych, do ktrych należą zatoki przynosowe,...
Vicks AntiGrip Max o smaku pomarańczowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub...
Wyrób medyczny Otrivin Oddychaj Czysto to w 100 % naturalny, izotoniczny roztwór wody morskiej bez środków konserwujących. Zawiera także naturalny...
Fervex to złożony lek kompleksowo zwalczający objawy grypy i przeziębienia. Przeznaczony do doraźnego stosowania u osób dorosłych oraz dzieci...
Nasometin Control stosuje się przy leczeniu objawów zdiagnozowanego sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, inaczej nazywanego...
Nisita spray stosowany w przypadku suchej błony śluzowej nosa. Skład Każdy ml spray'u do nosa zawiera 3,3 mg chlorku sodu i 8,3 mg wodorowęglanu...
Witamina C stymuluje procesy odpornościowe organizmu, może łagodzić przebieg oraz skracać czas trwania infekcji przeziębieniowych. Wapń wpływa...
Areozol zawiera substancje aktywne które obkurczają naczynia krwionośne nosa, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku i przekrwienia błony śluzowej...
Wyrób medyczny w postaci spray zawierającego wodę morską bogatą w pierwiastki śladowe i morskie sole mineralne. Woda morska o stężeniu...
Lek zwalcza objawy alergicznego nieżytu nosa, takie jak: wodnista wydzielina z nosa, kichanie, swędzenie i zatkany nos.Na alergię sezonową (pylenie...
Lek Nasivin Kids, którego substancją czynną jest oksymetazoliny chlorowodorek to aerozol do nosa dla osób dzieci w wieki 1-6 lat. Produkt zmniejsza...
AROMATOLKoncentrat do sporządzania roztworu do płukania jamy ustnej i gardła, roztwór doustny, do stosowania na skórę i do sporządzania inhalacji...
Wskazania: Nieżyt błony śluzowej nosa spowodowany przeziębieniem lub alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok. Wspomagająco w zapaleniu...
Otrivin Allergy to lek o działaniu miejscowym, zawierający: fenylefrynę - szybko i długotrwale zmniejszającą przekrwienie błony śluzowej nosa...
Działanie: Pochodna imidazoliny o działaniu sympatykomimetycznym głównie na receptory a-adrenergiczne, podobnym do działania nafazoliny....
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii