
Otrivin Oddychaj Czysto aerozol do nosa 100 ml
Wyrób medyczny Otrivin Oddychaj Czysto to w 100 % naturalny, izotoniczny roztwór wody morskiej bez środków konserwujących. Zawiera także naturalny...
Maksymalna ilość w zamówieniu - 5 szt.
Gripex® Hot to moc trzech składników w wygodnej do spożycia formie saszetki. Rozgrzewający napój o przyjemnym cytrynowym smaku zwalcza objawy przeziębienia oraz grypy
Składniki Gripex® Hot zwalczają objawy przeziębienia i grypy:
Skład Gripex® Hot | Liczba saszetek w jednej dawce | Maksymalna liczba saszetek na dobę |
Paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, witamina C 50 mg oraz substancje pomocnicze. Saszetka Gripex® Hot to zminimalizowana dawka cukru: tylko 1,98 g! | 1 (co 4-6 godz.) | 6 |
W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.
Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Hot nie należy pić alkoholu.
Producent:
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wyrób medyczny Otrivin Oddychaj Czysto to w 100 % naturalny, izotoniczny roztwór wody morskiej bez środków konserwujących. Zawiera także naturalny...
Sudafed XyloSpray HA w formie aerozolu udrażnia nos, ułatwia odpływ wydzieliny oraz chroni i nawilża błonę śluzowa nosa. Wskazania: Nadmierne...
Polopiryna Complex - Acidum acetylsalicylicum + Phenylephrini bitartras + Chlorphenamini maleas Wskazania: Lek zaleca się stosować w kompleksowym...
Ksylometazolina jest lekiem obkurczającym naczynia krwionośne, przez co zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Początek działania leku występuje...
Wyrób medyczny Przewidziane zastosowanie wyrobu - codzienna higiena i oczyszczanie nosa- nawilżanie suchej śluzówki nosa- pomocniczo w czasie...
RenoPunem zatoki Hot to suplement diety, którego składniki wspomagają funkcjonowanie górnych dróg oddechowych, do ktrych należą zatoki przynosowe,...
Nisita spray stosowany w przypadku suchej błony śluzowej nosa. Skład Każdy ml spray'u do nosa zawiera 3,3 mg chlorku sodu i 8,3 mg wodorowęglanu...
Wskazania: ostry nieżyt nosa, naczynioruchowy nieżyt nosa, alergiczny zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok przynosowych, zapalenie trąbki...
Opis Wyrób medyczny o działaniu osmotycznym, o właściwościach przeciwobrzękowych i przeciwzapalnych. Skład Mannitol, glicerol, glicyryzynian...
Xylometazolin Teva zawiera substancję czynną zwaną ksylometazoliną. Jest to lek udrażniający o miejscowym działaniu, który zmniejsza przekrwienie...
Pantherin ecto Żel do nosa nawilżająco-łagodzący to wyrób medyczny wskazany do stosowania celem regeneracji błony śluzowej nosa po zabiegach...
Apap Przeziębienie Max to produkt leczniczy stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy. Apap Przeziębienie Max zawiera 3 substancje...
Wyrób medyczny w postaci roztworów do inhalacji bez dodatku konserwantów. Produkt przeznaczony jest do stosowania wziewnego. Skład wyrobu opiera...
AROMATOLKoncentrat do sporządzania roztworu do płukania jamy ustnej i gardła, roztwór doustny, do stosowania na skórę i do sporządzania inhalacji...
Vicks w saszetkach AntiGrip Complex Męczy Cię wiele objawów przeziębienia i grypy? Masz problem z drogami oddechowymi i czujesz, że są...
Działanie: Lek pochodzenia roślinnego o działaniu sekretolitycznym. Powoduje rozrzedzenie śluzu dając efekt zmniejszający obrzęk błon śluzowych...
error Chwilowo nie możesz polubić tej opinii