Axobiotic Katar Mama spray do nosa 30ml
  • Axobiotic Katar Mama spray do nosa 30ml

Axobiotic Katar Mama spray do nosa 30ml

47,58 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje
45756

Wyrób medyczny w formie sprayu do nosa. Zawiera formułę aXovelum®, która jest pomocna w infekcjach nosa i zatok. Ułatwia oddychanie, oczyszcza i nawilża błony śluzowe, tworząc barierę przed drobnoustrojami.

Skład

Woda, chitozan, pantenol, miedź aXonnite®, złoto aXonnite®, ekstrakt z liści eukaliptusa, olejek z liści eukaliptusa, substancje pomocnicze: gliceryna, mleczan sodu, kwas mlekowy, kaprylan poliglicerolu-6, kaprylan poliglicerolu-4.

Przeznaczenie produktu

Wyrób medyczny AxoBIOTIC wspomaga leczenie i łagodzi objawy infekcji bakteryjnych nosa, zatok i podrażnionych błon śluzowych. Przydatny w trakcie kataru, zatkanego nosa czy trudnościach w oddychaniu.

Charakterystyka produktu

Roztwór do nosa axoBIOTIC® KATAR Mama to skuteczny preparat, który zawiera innowacyjną formułę aXovelum®. Dzięki połączeniu chitozanu i cząstek metali szlachetnych aXonnite®, tworzy on naturalną barierę ochronną na błonach śluzowych nosa, zapobiegając kolonizacji przez bakterie, wirusy i grzyby. Dodatek miedzi i złota aXonnite® zapobiega rozwojowi mikroorganizmów chorobotwórczych. Preparat pomaga udrożnić drogi oddechowe, zmniejsza ilość wydzieliny z nosa i poprawia przepływ powietrza.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed użyciem wstrząsnąć; aplikować do nosa kilka razy dziennie albo według zaleceń lekarza. 

Stosować profilaktycznie w celu zapobiegania nawrotom infekcji, szczególnie w okresie wzmożonych zachorowań.

Produkt bezpieczny w ciąży i okresie karmienia piersią.

Producent

NANO-TECH POLSKA sp. z o.o. sp. k.

Wał Miedzeszyński 203

04-987 Warszawa

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: