Tabletki tonizujące 20 tabletek LABOFARM
  • Tabletki tonizujące 20 tabletek LABOFARM

Tabletki tonizujące 20 tabletek LABOFARM

7,20 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 recenzje
601

Wskazania: Pomocniczo w leczeniu zaburzeń układu krążenia, niewydolności wieńcowej lżejszego i średniego stopnia. Choroby serca wieku podeszłego, przede wszystkie przy zmniejszonej kurczliwości mięśnia sercowego oraz przy łatwym męczeniu.

Skład:

 

Owoc głogu (Crataegi fructus) - 30 mg
Kwiatostan głogu (Crataegi folium cum flore) - 150 mg
Ziele serdecznika (Leonuri cardiacae herba ) - 100 mg
Ziele nostrzyka (Meliloti herba) - 40 mg
Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemionka koloidalna bezwodna

 

Jedna tabletka zawiera 0,02-0,5 mg kumaryn i nie mniej niż 1,25 mg flawonoidów w przeliczeniu na hiperozyd.


Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 2 tabletki 3 razy dziennie przed posiłkiem.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne: Możliwe jest wystąpienie dolegliwości żołądkowo-jelitowych i reakcji alergicznych.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia rytmu serca.   Gdy przyjmujesz leki zmniejszające krzepliwość.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Z uwagi na brak danych nie zaleca się stosowania preparatu u okresie ciąży i karmienia piersią. Przed zastosowaniem leku w okresie ciąży lub karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem.

 

Producent:
Labofarm
ul. Lubichowska 176 b
83-200 Starogard Gdański


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: