Metafen 0,2g+0,325g (ibuprofen + paracetamol) 20 tabletek
  • Metafen 0,2g+0,325g (ibuprofen + paracetamol) 20 tabletek

Metafen 0,2g+0,325g (ibuprofen + paracetamol) 20 tabletek

10,95 zł
Brutto
10758
3 szt.

Metafen to skuteczne połączenie dwóch metod walki z bólem. Dzięki niemu nie musisz już ograniczać się
do leków na bazie tylko jednego środka przeciwbólowego: paracetamolu lub ibuprofenu.
Teraz możesz inaczej walczyć z bólem.
Wszystko za sprawą podwójnego mechanizmu działania Metafenu

Wskazania: Schorzenia reumatyczne (reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, zmiany zwyrodnieniowe kręgów, zesztywniejące zapalenie stawów kręgosłupa), stany zapalne tkanek miękkich (zapalenie ścięgien i mięśni, gościec, zapalenie torebki stawowej), dolegliwości bólowe m.in. w ginekologii, urologii, ortopedii (złamania, zwichnięcia, urazy sportowe, urazy tkanek miękkich- stłuczenia), w stomatologii, laryngologii (infekcje górnych dróg oddechowych m.in. zapalenie migdałków, gardła, zatok), bóle pooperacyjne.

Dawkowanie: Doustnie, po posiłku. Dorośli jednorazowo 1 lub 2 tabletki (w razie konieczności dawkę można powtarzać do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę), dzieci powyżej 12 roku życia jednorazowo 1 tabletka ( w razie konieczności dawkę można powtórzyć do trzech razy na dobę, nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę).   Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.   Uwaga!Podczas stosowania paracetamolu nie należy spożywać alkoholu. Alkohol zwiększa ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby. Nie należy stosować dodatkowo innych preparatów zawierających paracetamol ze względu na ryzyko przedawkowania leku.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.     Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Producent
POLPHARMA S.A.
Pelplińska 19
Starogard Gdański

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: