SWANSON Anti-Gas Enzyme 90 kaps.
  • SWANSON Anti-Gas Enzyme 90 kaps.

SWANSON Anti-Gas Enzyme 90 kaps.

35,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
43839
1 szt.

Swanson Anti-Gas Enzyme to unikalna mieszanka składników zatrzymujących gaz, zaprojektowana w celu wspomagania trawienia złożonych cukrów wytwarzających wzdęcia, znajdujących się w ziarnach, roślinach strączkowych i warzywach.

Sekretem jest ekskluzywny enzym znany jako inwertaza (Beta Fructofuranosides). W połączeniu z innymi popularnymi enzymami trawiennymi, takimi jak proteaza, amylaza i celulaza, inwertaza przebija wiązania chemiczne, które utrudniają trawienie złożonych węglowodanów.

Zmieniając złożone węglowodany w proste cukry, które organizm może łatwo rozbić, enzym przeciwgazowy pomaga wyeliminować dyskomfort i zawstydzenie związane z zaburzeniami trawienia. Dzięki Swanson Anti-Gas Enzyme Twoja ulubiona zupa z soczewicy nigdy nie smakowała tak dobrze!

Składniki:

Zastrzeżona mieszanka enzymów (beta fruktofuranozydaza, celulaza, hemi-celulaza, lipaza, amylaza grzybowa, proteaza kwasowa), celuloza mikrokrystaliczna (włókno roślinne), hypromeloza (kapsułka roślinna), dekstryna / maltodekstryna, stearynian magnezu.

Stosowanie:

Weź 1 kapsułkę 10–15 minut przed posiłkiem zawierającym produkty wytwarzające gaz, takie jak warzywa krzyżowe, fasola i rośliny strączkowe. W razie potrzeby weź do 3 kapsułek przed posiłkiem

Podmiot odpowiedzialny:

ProSport s.c. Mikołaj Filarski, Małgorzata Majdaniec

ul. Pogodna 18

71-376 Szczecin

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: