Eva/Qu czopki przeciwko zaparciom 6 czopków
  • Eva/Qu czopki przeciwko zaparciom 6 czopków

Eva/Qu czopki przeciwko zaparciom 6 czopków

19,89 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 recenzje
6932
2 Przedmioty

Eva/qu czopki przeczyszczające dla dorosłych, działające na drodze fizjologicznej stymulacji.
Pomagają przywrócić normalne wypróżnianie. Nie podrażniają.


Działanie:

Czopek po wprowadzeniu rozpuszcza się w ciagu 3-4 minut uwalniając, duże ilości mikropęcherzyków, które wywierają nacisk na ścianki odbytu. Ropuszczony czopek zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki musującemu działaniu czopki Eva/qu powodują oderwanie mas kałowych i ich szybkie i efektywne wydalenie. Ponowne użycie czopka Eva/qu pomaga w przywróceniu sprawności spowolnionego mechanizmu wypróżniania.

Czopki Eva/qu działają jedynie miejscowo i nie zawierają składników przeczyszczających, które przyswojone przez oragnizm, mogłyby wywołać działania niepożądane, takie jak odwodnienie, zaburzenia równowagi elektrolitycznej, zapalenie jelita grubego.

Czopki nie powodują efektu uzależnienia.


Dawkowanie:

Wyjąć czopek z trwale zamkniętego opakowania. Wprowadzić do kanału odbytu popychając aż do chwili jego pełnego wprowadzenia. Jeżeli okaże się to konieczne, w przypadku obecności zmian chorobowych lub hemoroidów, czopek należy wprowadzić po jego wcześniejszym natłuszczeniu olejem wazelinowym lub olejem z oliwek.

Czopek zaczyna rozpuszczać się natychmiast i daje początek bodźcowi stymulującemu wypróżnienie. Pomimo, że bodziec wyzwalający jest odczuwalny w krótkim okresie czasu od wprowadzenia czopka, należy powstrzymać się od wypróżnienia przez kilka minut. W tym czasie należy raczej chodzić niż siedzieć.
Przeciwwskazania:

Bez przeciwwskazań.

Opakowanie zawiera 6 czopków.


 

Producent: 

 

ul. Zwycięzców 42/93
03-938 Warszawa


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: